Prijava

Veoma često, kada guglam neki pojam, među rezultatima pretrage naletim i na definiciju istog sa Vukajlije. Poodavno Vuka nije samo rečnik slenga, pa ni zbirka izraza i govornih fraza, već veoma često ima karakteristike enciklopedije. Ta pojava je, poodavno, označena kao negativna i dobila i sopstvenu definiciju: http://vukajlija.com/vukipedija/187562 E, sad, čak i ako bi se prihvatilo da je u pitanju negativna pojava, zašto se ne bi izokrenula u nešto pozitivno?
Dakle, predlažem da se, pored definicija, postera i reakcija, ustanovi nova kategorija - Vukipedia, u kojoj će se, sa više slobode, definisati pojmovi na "enciklopedijski" način.
Još ako bi se, nalik pravim enciklopedijama omogućilo kombinovanje fotografija i teksta, moglo bi da se otvori potpuno novo poglavlje u istoriji sajta.
Ako ništa drugo, barem će postojati još jedna stvar na sajtu koja ne radi.

Kaizen je banovan, kad izađe iz bana valjda će ti rešiti to.

I ja se nadam. Baš bi mi značilo.

Занимљива идеја, ал тешко да може да прође. Прво, сајт је замишљен као шаљив и биће маса спама и гована које модератори, који раде за ђабо, неће да чисте.

Друго, нико више ништа не чита.

Треће, Каизен и његови уролошки проблеми.

Прво, сајт је замишљен као шаљив и биће маса спама и гована које модератори, који раде за ђабо, неће да чисте.

Pa to i jeste ideja. Dobro, ne baš spem, ali enciklopedija u vukajlijaškom maniru. Prosto, imaš pojam koji traži objašnjenje i opišeš ga na originalan, mrzim da kažem ali "duhovit" način. Razlikovalo bi se od klasičnih definicija pre svega po formi, jer definicije se pišu, ponekad i nategnuto, na način da se uklope u šablon "izraz" ili "sleng".
Na drugu primedbu odgovor bi bio da bi ovo, možda, udahnulo malo svežine u pisanje pa i u čitanje.
Na treću primedbu nemam odgovor, na žalost, tačna je.

Odlična ideja, ne znam kako će se realizovati pri trenutnoj situaciji na sajtu. Svakako podržavam...

Ovo sto kaze Prof.

Protiv. Već postoje sranja poput Uncyclopedia-e, nema potrebe za još jednim.

Diskutovanje o idejama kako da se popravi kajzenova firma za protivnaknadu od kurca u usta - so 2009

šta me bre boli kurac za vukipediju i za pojave vezane za vukajliju

Nekako preslično zvuči kao Wookieepedia, mogli bi ljudi da pomešaju :(

Što onda pišeš ovde, što pre sebi priznaš da si kajzenova mala kučkica, biće ti bolje.

Мени је ово и до сада личило на неку шаљиву Википедију. Не верујем да би се много тога променило увођењем те нове категорије. 'Оћу рећи да се читаоци неће појавити, а предлог као такав није лош, само што касни неколико година.

Treba smisliti nešto kao posteri i reakcije, realno jedino to privlači nove članove. Slabo ko čita.

Треба спојити постере и реакције у једну категорију која би се звала постерореакције, јер се појавом реакција публика поделила на 3 стране, а појавом постерореакција спајамо постерџије и реакционаре, а биће можда и неких којима се то неће свидети, па ће почети да читају и пишу дефиниције.

Dobre definicije su one koje su u isto vreme i wikipedia i zajebancija

mnogo mi se kenja kad vidim definiciju ovog tipa(a video sam je više desetina puta):

Tardžanka - ono što prave kamiondžije koriste umesto kašike za cipele ;))))

i onda u komentarima ovi što su čuli za taj termin se smeju i pišu "eheh, e jes si potrefio, niko ne zna naše muke" i "jok ja, vala jest hah mene i mojega moga" i nigde objašnjenja za normalan narod

ili pak napraviti definicioposteroreakcije i ujediniti ovaj podjeljeni narod! Drzava dauradi nesto. Opljackase ovaj narod!

pajo dačak

pačo jadak

jačo padak

pado čajak