Prijava

Znaci sluzi me

Spisak najzanimljvijih vukajlijasa? Ahahaha lebac ti jebem.

nije haha tema već mora malo da se razmisli

Upravo tako, fora je što je ovaj odabir ispao nekako baš generičan i premalo vukajlijaša je bilo uključeno, vrv zato što je transparentnost bila na nivou kampanje lokalnih izbora u Čajetini ako to postoji...
U čekaonici sam potpisao toliko peticija i glasova za ljude skroz izvan priče, samo zato što neko bude uporan i spemuje sa takvim sranjima. Zašto kada se radi o odlukama OVOLIKE veličine JA nisam obavešten? Preformulisaću: Zašto nisam stigao da bacim oko na forum u trenutku kada se glasalo o naj vukajlijašima - kao i veći deo malo zauzetijih ljudi koji svrate tek da vide šta ima novo? Jbg sad kasno Marko na Kosovo stiže, al ovako ispada skroz nefer prema pojedincima koji su mogli imati dosta uticaja, plus imam osnovane sumnje da je namešćeno.

Zhajk
šta ja ku*ac i koga boli sranje

Akhm: ZHAJK HAHAHAHAHAHAHA

triforce, tebe nijedna nije pomenula a glasale su za kurda koga nema ovde tri godine, pa ti vidi

ni bombasa se niko nije setio :-(

Nije mene briga ko glasa za mene oću ja da glasam za druge visprenije igrače koje smatram vrednim vake titule. Pozdrav za Kurda

kosmopolita
glasovi nisu bili toliko različiti da bi tvoji uneli neku razliku, ako ti je za utehu. bohor je prvi skoro jednoglasno

Evo, neka ti ovo bude kakva takva uteha triforce, nemoj se jediti

ama bre ne bi ni mogao da glasaš za muške

ćao dukka :-*

Opet kažem: stanje je takvo zato što je u pitanju muško/ženski odnos glasova, da je svako glaso za koga je hteo možda ne bi bilo toliko jednoglasno i stvarno jbt baš nepotrebno praviti razliku i podelu ovakvim kriterijumom al šta sad da se radi... Ne jedim se ja al malo mi glupo to što je ova tabela zvanična :)

pa napravi novu, ko ti brani. organizuj glasanje po tvojim pravilima, svako za svakog može i to

Yeeesss, I'll be right back!!!

Ćao kosmo nadam se da si glasala za mene iako nisi laži me samo spokojan da zaspim :*

dukka, meni ste na spisku bili i ti i prov, al su me nadglasale :-(