Prijava

Raconi, cekamo snimke koje treba supruga da uradi pocetkom jula. Tek tada cemo znati efekat terapije. Posle terapije tri meseca nisu dozvoljena bilo kakva snimanja.
Supruga je psihicki mnogo bolje, a fizicki malo bolje tako da ocekujemo dobre rezultate ako Bog da.
Ja pokusavam da zaradim koliko toliko za zivot i slabo svracam na Vuku.
Pozdrav i svako dobro.

Kakvo je sad stanje Nešo?
Pozdrav

Stanje je nervozno kod mene. Supruga je mnogo opustenija. Pocetkom jula idemo na snimanja MR male karlice, abdomena i pluca. Tada cemo znati sve. Zbog svega sto se izdesavalo oko skupljanja novca, primanja terapije na blagovesti imam veliku nadu da ce rezultati biti dobri.
Pomogli ste nam da uradimo sve sto se moze uraditi, sada je sve na Bogu.
Rasni, budi mi pozdravljen i zelimo ti svo dobro ovog sveta.

Drugari. Evo me sa najnovijim vestima.
Danas smo dobili rezultate snimanja, abdomena, male karlice i pluća.
Bolest nije pobeđena do kraja, ali su se metastaze smanjile. One u stomaku za 40%, a na plućima za oko 25%.Nekoliko manjih je nestalo ili su toliko male da se ne detektuju.
Sa rezultatima smo bili kod doktora koji nam je rekao za tretman dendričkim ćelijama i nagovestio nam je da će možda biti potrebno da supruga još jednom prođe kroz tretman da bi se bolest do kraja pobedila. Poslao sam mejl sa nalazima u Nemačku i sada čekamo odgovor dr Gansaugea.
Dakle, zahvaljujući Bogu, vama, i svim dobrim ljudima napravljen je veliki korak ka ozdravljenju moje supruge.
Hteo sam da vas pitam ukoliko bude bilo potrebe za još jednim tretmanom da li mogu još jednom da računam na vas u još jednoj akciji za sakupljanje novca.
Ovog puta bi u akciju krenuli sa početnih 350 evra koji su preostali od prve akcije.

Želim vam svako dobro i najviše zdravlja.
Bog neka vas čuva od svakog zla.

PS. Svako ko zna nekoga kome su potrebne informacije o ovom tretmanu slobodno može da mu da moj broj telefona da ljudima objasnim kako sve funkcioniše.
060 0 254 258
Tretman deluje, samo izgleda da nije dovoljan samo jedan. Videćemo.

Neso sto se tebe tice mislim da mozes uvek da racunas na nas.
Drago mi je da cujem lepe vesti i nadam se da ce sledece biti o konacnon izlecenju.

Svako dobro druze drzite se

Sale, hvala ti puno na podršci.
Naravno da će sledeća vest biti konačno izlečenje, ali sada je ispred nas dugačak put koji mogu preći uz vašu pomoć kao i progšlog puta.
Za sada čekam mejl prof. Gansaugea u kome će da i on iznese svoje mišljenje o tome da li treba i kada ponoviti ovaj tretman.
Pozdrav tebi i svim vukajlijašima.

tosu dobre vesti, javljaj i dalji razvoj čim saznaš

Hoću Bruce. Veliki pozdrav i za tebe.

Samo ti znaš kroz koje muke prolaziš. Najmanje od nas što možemo da uradimo je da novčano ili kako ko može pomognemo.

Samo napred!

Hvala Thilmo.
Moje muke su još i male naspram muka moje supruge.
Zna da u sebi ima tempiranu bombu i da joj je pobeda na dohvat ruke, a tako daleko.
Meni je veoma teško da je gledam kaoko zamišljena sedi na terasi i gleda u jednu tačku neko vreme, a onda uđe u sobu i kaže: Ma idemo dalje.
Većeg borca od nje nisam video.
Kada psihički padne ja je hrabrim, a ona zna da ispizdi na kratko, a posle me ljubi.
Milion stvari je tu u pitanju.
Ne dao vam Gospod Bog da ikada saznate kako je to ili biti bolestanod raka ili imati nekog koga volite a ko ima rak.
Ma idemo dalje. Bog je veliki i na zemlji je stvorio armiju dobrih ljudi.
Biće sve u redu.

Pozdrav još jednom.

Odoh do komšije da gleadmo utakmicu. Njegova je žena kod moje i gledaju seriju.
Pozdrav.

Sve najbolje. I vidi ono za sms donacije, to je najlakše svima i najviše para se skupi.

Možeš uvek da računaš na pomoć. Ja sam imao tu nesreću da moji roditelji izgube borbu sa tom opakom bolešću. Otac pre 7 godina, a majka svega pre 7 dana, zato mi je u duši stalo da vi uspete, a siguran sam da hoćete!
PS izvinjavam se što ovo napisah, ali mi nekako ležalo na duši, ne zamerite...

@Thilmo, probao sam i prošli put sa SMS, ali postoji jedan problem. Niko od doktora kod nasneće da napiše da je supruzi taj tretman potreban zato što nije na listi odobrenih tretmana kod nas. To sam danas čuo od doktora. Zato moram isto kao i prvi put ako profesor kaže da treba da primi još jednom ou terapiju.

@Raćoni, šta da ti kažem brate, primi moje saučešće i budi jak.
Mene misli o tome uplaše, a mogu da zamislim samo kako je to u stvarnosti.
PS, Naravno da ne zameram, akko poželiš da pričamo nekad imaš broj telefona gore.

Hvala Nešo, baš zbog svega toga mnogo mi je stalo da uspete! Živi bili!

Zovi ako će ti biti lakše da pričaš sa nekim.

Nešo, tu sam za tebe kao i do sada. Od juče sam u Srbiji, imam neke projekte sad po regionu, u Nemačkoj sam od septembra.

Saću ti napišem PVT:)

@raćoni

Brate, primi moje saučešće, potpuno te razumem, nažalost i sâm znam kroz šta prolaziš, glavu gore.

moje saucesce raconi,ne daj se!

Моје саучешће, Раћони. Знам и ја како ти је јер сам и сам осетио и прошао кроз ту страхоту.

Meni je veoma teško da je gledam kaoko zamišljena sedi na terasi i gleda u jednu tačku neko vreme, a onda uđe u sobu i kaže: Ma idemo dalje.

Нешо, нема лекара који ми није рекао да пола оздрављења чини позитиван став. Колико год то патетично деловало, то је истина. Чувај се и ти да тај стрес не угрози и твоје здравље.

Saučešće Raćoni, kao što vidim mnogi su bili u toj situaciji, pa i ja, jer otac mi je imao rak, doduše pobedio ga je, ali je umro od simultanog moždanog i srčanog udara mesec dana nakon što je pobedio rak. Jebiga, drž se.