Prijava

Nole je postao previse jak i to smeta lobiju, naravno da on to nece reci, ali je javna tajna koliko mocnici ne mogu da podnesu trijumf jednog Srbina i hoce da posle Kosova, sklone i Nola.
Ali nece to moci, jednog ce da sklone, drugi velikan ce se pojaviti. Ne znam da li ste citali o decku koji je napravio novu kriptovalutu, nas covek, novi Tesla

teodosic i bogdanovic izveli djovaka u restoran da caste za ugovor....jbt jel taj jadnik ikad igde ikome obrnuo bar pice

Nije al je dao 2000 dinara trubacima jednom

и реко им вратите ми 20 % кусур јер ја не плаћам порез

Јбт, баш је она конференција била јадна данас. Па друје, повријеђују се и остали спортисти, неки не знају да ли ће моћи ходати до краја живота па не праве од тога толику драму. Еј, дјечко истегао лакат кад је шето Пјера јер овај хтио да запиша грм у Монте Карлу па му нагло цимнуо поводац и сад је то пропас свијета, мора конференција да се сазива...

da je prvi sad bi ga svi bodrili po novinama, mozda bi neko i plakao zbog njegove odluke da se malo povuce.kako cemo bez tebe nolo/ ovako sve boli kurac za propalog tenisera a on zeljan paznje i pohvala.ocekujem da ce da pocne ozbiljnije da se bavi ugostiteljstvom, mozda otvori opet lanac kafica u srb sve zavisi od toga dal ce morati da placa porez. a kad ga onaj indijac ojebe za pare i kad mu propadnu ugostiteljki poslovi jer niko nije lud da ga dere nole onda cemo ga vidjati po farmi vrv i u guci kako zajedno sa onim fudbalerom zabavlja narod po satrama

Možete li mi objasniti šta se desi sa srpskim sportistima nakon što zarade dobru lovu?
Zašto ih odjednom zaboli kurac za sve?
Jbt, Federer zaradio duplo više para i duplo je stariji pa opet dere i trči i kolje, ovaj naš mutavi počeo neke parapsihologe da vodi za sobom i da kukumavči kod Lee Kiš.

federer je pametniji i nema sirotinjske komplekse.ovi nasi kad doju do para polude pa hoce da budu biznismeni, gradonacelnici.nole hoce da bude svetac ljudi ga vole jos samo da dostigne potreban nivo svesti za jednog svetca, u tome mu pomaze indijac

Nolo nolo tebi se smijala i babica sto te povijala

Nolo nolo otprve minute sve su žene zaljubljene ute

Ahaha al bi voleo za 3 meseca da vidim nola u nekom kvizu tipa Potera kako se upinje da zaradi 90k dinara

i da naplacuje slikanje 100 kinti

Niko nije hteo da mu radi po tim njegovim No1e restoranima cuo sam da su se izivljavali na radnicima i skidali platu za svaku sitnicu pa ti vidi bacjo moj

sigurno..cene u kaficima su bile preskupe.hteo je da to bude elitno mesto poput onih u monte karlu

Ноло ће у Кини дотвори рестаурант, тамо га воле. Јело куће - Поховани Пјер у кисело-слатко-љутом сосу.

Ispo nolo iz prvih 10