Prijava

a i diskutabilna je relevantnost medalje sa OI kod procenjivanja veličine nekog igrača, dosta je bilo rasprava oko toga, s obzirom da nema veze sa ATP-om nikakve

pa tehnički to je više na državnom (nacionalnom) nivou, a nolo tu ima osvojen dejvis kup i generalno ga i za to onda boli kita

Знам да није једини, није ни чудо, ОИ се не играју сваке године. Зато ми није јасно зашто би морао да има олимпијско злато, јер ако би се изједначио са Федерером по броју ГС, шије њега и Надала у већини параметара. Дубл је фазон други спорт, иначе бисмо причали рецимо о великој четворци Рафа, Роџер, Ноло, брат Брајан лолек

po svemu sudeći neće se ni izjednačiti sa federerom po broju GS titula, mislim da je sad prekasno za to, u osetnom je padu forme, verovatno će uzeti taj AO 2016 tradicionalno, a nakon toga šta bude, mada će se dosta igrača osmeliti da ga skine do tad.

E ok ste vi svi ovde i nolo je vrhunski sportista i sve to ali već me hvata umor po malo, pa bih morao uskoro da zalegnem ;)

RIN brt jesi gledao Kimi No Na Wa, ako jesi kakav je

Američki medij uvek je bio blagonaklon prema Srbinu, pa se ovo može smatrati nenamernom greškom.

Hm, realno prvo smo pomislili da namerno napadate Srbina našeg, ali ok, znamo vas od ranije, VEROVATNO je iskrena greška.

Pritom, ovo je fazon jedan od najnormalnijih sajtova srpskih.

Srbi - nešto najgore

b92 je ovde onaj lik što je kul sa šabanima u srednjoj, nije i sam šaban, al je popularan, on smiri tuču kao nemoj brate znam ga ok je lik veruj mi ok je dečko skroz brate

hahahah ok je dečko skroz brate

Како би изнабадао овог гуруа. Како мрзим кад тако продају маглу а овај му гарант милион евра до сад дао

što si se ti zabrinuo na šta novak đoković baca pare

što se mene tiče, guru je bog

novak đoković - trenutni procenat lagodnosti u životu - 29%

guru - trenutni procenat lagodnosti u životu - 97%

https://www.youtube.com/watch?v=YoZoVdorNJk

ISTINA O TOME ZAŠTO NOVAK NIKAD NE KAŽE "FALA SRBIJO" NEGO OKOLIŠA OKOLO!!!

Јес курац, само глуми ладовину, уствари је го курац и преварант

Nolom vlada sekta on da je normalan on ne bi tako radio

novak samo gleda da zaradi jebem ga u usta gramziva.cak je kao i napisao knjigu ne bi li zaradio jos koji dinar.

Novak plaća amajlije 10 k evra za svaki meč

uzor mu tesla..kao da se on bavi fizikom pa da mu uzor bude tesla.rekli mu da lici na teslu i sad se primio totalno.debil jedan