Prijava

Neću u temi teretana, hoću novu temu da otvorim. Dakle, želja mi je da za nekih 4 meseca nabacim masu, definiciju, dakle da se ugojim. Malo vremena imam da bih išao u teretanu, jer sam praktično zarobljen do 13:00 sa časovima nemačkog, a od 13:00 sa učenjem i odmorom. Zato želim kući da krenem da vežbam. Ima li ikakvog smisla? Za 4 meseca koliki mogu biti rezultati? Moram da napomenem da ne bih uzimao ni amino kiseline, ni kreatine, pičke materine, samo pivski kvasac uz ishranu i možda neki jeftiniji protein. Ima li neko da je bez teretane uspeo da se makar malo uradi?

ALO PREKINITE SA SPEMOM VIŠE OVO JE OZBILJAN FORUM OĆE BOHOR DA VIDI KLADIONIČARSKU TEMU

Ima li neko da je bez teretane uspeo da se makar malo uradi?

Да, брате. Узмеш крнеш лајну андола и соде-бикарбоне (поор варијанта) или лајну белог (рицх варијанта). Урадиш се одма.

samo rokaj pivski kvasac i već si na dobrom putu

Bolja je tema Krajclerov bilježnjik bila.

А као одговор на твоје питање: немогуће је да у твом презаузетом распореду не можеш да нађеш бар чуку ипо да одеш до неке теретане и тамо макар поразговараш са неким, ако не и екшли вежбаш. А исхрана је прелака: месо, јаја, риба, додаци.

Ne mogu Profe, teretana mi je u gradu, bar bih se 3 sata jebavao s tim...

Bolje skupljaj para da imaš na moru, a ne da pičkama pokazuješ mišiće.

Onda kupi sto kila gvožđa i klupicu, vežbaj, pa prodaj

ahahhaha jebite se, bitno mi je, imam 181 visine, 72 kile

hvala Profe, još da si odličan motivator... super
opadne mi motivacija posle 12 dana

A koliko bi još da porasteš na tu težinu? Brate sve je izvodljivo, što kaže Prof za sat i po ćeš sve obaviti. A za to što si zarobljen odmorom, pa... Odmaraš se kad spavaš.

brate, mislim da ti je veći problem što imaš samo 181 u visinu :/

Kako salo skinuti?

ajde da pitam koliko moze da se omrsa za 2 meseca do svadbe?

Izijeme veži najlon oko stomaka i kritičnih mesta i trči. Posle nemoj piti vodu to je ključno

ja sam bio sportista boxere ranije

Ovo što kaže Bohor, od reči do reči. Kroz znoj izlaze loše masti, "topi" se čovek na neki način. Skreši na pola količinu leba, testenina i slatkog i do jaja. Na svadbi će ti jedini problem biti da li te žena vidi kad odvodiš gomilu pičetine, uan baj uan, u magacin od sale.

ljudi o meni je reeeeeeeeeeeeeeeč