Prijava

Ja, posto me iskreno mrzi da trazim drugu temu, koristim priliku da CESTITAM obnovu drzavnosti Velikoj Britaniji, i da im pozelim svaku srecu! Dovidjenja i hvala na svim rezolucijama vasim dobronamernim, koje mi nismo umeli da cenimo. Zelim vam sve najbolje, i terajte se u tri picke lepe materine!!!
Axaxaxaxaxa, JES!!!

Tim Dzuda-polize mi muda.

E sad se treba zavaliti i uzeti kokice, postaje interesantno...

Šta je bilo, izlaze iz EU?

Pridružujem se čestitkama, nisi pogrešio temu, Englezi i jesu najgori teroristi.

Ova britanska papazijanija će imati dalekosežne posledice. Mi smo otprilike na repu evropskog konja, pa će nas otresti kao predratni tepih kupljen na rate.

Ma boli nas kurac, mi uvijek najebemo.

A baš sam bio planirao da kad Srbija uđe u EU 2067. sa novim pasošem otidnem da vidim taj raj na Zemlji zvani Engleska, ništa sad, plačem :(

Da ce ovo imati ozbiljne posledice-imace. Ali da ce te posledice biti negativne po nas-niposto. Meni je kao nekome ko je odrastao na engleskom humoru, vozio Landrover i gajio ostrodlake foksterijere bilo strahovito zao zbog neverovatne i nicim izazvane mrznje i zle namere koju su engleska govna gajila prema nama. Trebalo je vremena da shvatim i krenem da pravim razliku izmedju engleza, velsana, skota, i iraca.
Englezi-potuljena i pokvarena oportunisticka govna.
Velsani-neka vrsta kretena.
Skoti-osobenjaci, oni su nam jedino pomalo naklonjeni.
Irci- lapo-lapo, irkinje su kul.
Evo mog samo jednog predvidjanja koje ce imati konkretne posledice po nas: tvrdim da ce gasovod "Juzni tok" nastaviti da se gradi u naredne dve godine. Nek je SAMO TO pa dosta
A bice jos svasta. Po siptare-nista dobro.

Kako bih voleo da se lepo pocepaju.

TERORISTIČKI NAPAD U ISTANBULU Eksplozija na aerodromu "Ataturk", najmanje 50 mrtvih, više od 60 povređeno http://www.blic.rs/94end32

"Eto vidite, ne podrzavamo ISIS, napadju i nas"

Erdogane jebem li ti majku islamisticku

Ovo što Sale kaže.
Ne mogu da vjerujem na šta se sve ovo svelo, šta su ljudi spremni da urade u svoju korist.

šta vam je tu čudno, pa interesi su najvažniji
kako su srebrenicu namestili, pa izmislili račak

kako su srebrenicu namestili

E to, sami pobise sebe da nas okrive

kako nije jasno, kamion se zakucao u masu koja je slavila dan pada bastilje

Care znam.da nije trenutak, ali da li je zaista Fr Revoluciju.izazvao narod ili neke strane sile na prvom.mestu Engl sa Iluminatima itd
Poznata.ti je kasnija prica za Rotsilde i Vaterlo sig

#teorije zavere

#saucesce Francuskom.narodu

mislis na bavarske iluminate?

Da. Da znam.da.su oni ubrzo unisteni itd ali drug istoricar mi nabacao ove neke teorije a.on je lvl Cara u tim stvarima..

Ako hoćeš da ti iznesem stanje francuskog naroda 1789. u brojevima, mogu, ali stanje je bilo takvo da je normalno da se narod pobunio. E sad, to što je neorganizovana buna prerasla u revoluciju je rezultat razvoja misli i agitacije intelektualaca.