Prijava

Za razliku od prosle ovakve teme na ovoj temi ce se glasati javno!Tako je najbolje da ne bi bilo sumnje u regularnost takmicenja i uzbudljivije je.dakle slobodno napisite nik vukajlijasa koji vam se najvise dopada, mozete da dodate i razlog.
edit:
zene moraju da glasaju za muskarce a muskarci za zene

Labo, aj da ja ne otvaram sve nanovo i sviram kurcu, edituj prvi post ostavi da je glasanje javno ali kriterijum je sledeći: svaki glasač mora imati jedan post na temi koji uključuje 2 (slovima: dva) glasa koja može ustupiti za bilo koja dva vukajlijaša, a može i oba glasa dati jednom. Uslov je navarno da nije glas za samog sebe, duplog ili bohora. Glasanje neka traje duže od dva meseca ili po dogovoru, spisak će se editovati u prvom postu i broj ljudi na spisku će zavisiti od glasova, dakle svako ko dobije više od 5 glasova ulazi na spisak i onda počinje finalna borba bla bla. Kako bi se tema održavala i svi forumaši bili u prilici da glasaju do isteka roka, predlog je da se (koliko je to moguće) svaki dan održi u nedavno aktivnim od strane ljudi voljnih za takav poduhvat (znam da vam neće teško pasti spemeri ogavni), ali takođe zbog lakšeg sortiranja glasova molim vas da postove držite na minimumu, te da glasove bacite u svoj prvi post na temi. Moli se Labo još jednom da ove informacije edituje u prvi post, nakon čega ću ja izbrisati ovo i ostaviti samo edit moja dva glasa. Takođe Rasni, Svetlana i Izi da u toku glasanja edituju svoje postove u glasove ako su voljni da glasaju naravno. :)

Edit: ovo za boha je šala ako već niste skontali

Edit: Glasam za R!Na i za Ćiro Imobilea

Koliko je tebi dosadno brt

Za koju zenu da glasam kad su sve otisle sa sajta osim kosme, ona je tu protuteza univerzuma sto vukajlija se zove.
Mada ono 3 muska autora 1 zenski dnevno, jako zanimljivo.

Muželnička sodoma i gomora. Pokaj te se i okrenite Bogu Ocu Sapsitelju!

Муж шпанског порекла Муж Ел Ник Хуан Де Педро - скраћено.

mladu partizanku za najzanimljiviju, kako se samo setila ovo za muzelnik da okrene na spansko ime

Хвала Пецо и ти си мени увек био јако интересантан...

Triforce, napravi ti novu temu a mod neka obrise ovu

Od uličara su mi veoma dragi i zanimljivi Pezos i Pseto, a od ovih finih dečačića Radjard, Reme i Bohor.

Može, za jedno 5,6 sati otvaram novu temu

Mlada Partizanka
Муж шпанског порекла Муж Ел Ник Хуан Де Педро - скраћено.

Ovo je prevagnulo da dam svoj glas Mladoj Partizanki. Labo, evidentiraj.

Ako se na sajtu predstavljas kao zensko a ustvari si musko jel mozes da glasas za sebe?

Ne možeš, ali možeš za Boška :-D