Prijava

Касам био клинац (у далекој СФРЈ) нисам хтео да напишем Хрватска него сам увек писао Хрвацка. Чек... На сваком писменом раду сам морао дапишем: "Писмени рад из Српскохрватског језика". Ја напишем: "Писмени рад из Српскохрвацког језика" и попасем аса свеједно шта сам писао касније. А нисам био лош.
Елем. Драгишић је развијао десницу лопатом и ашовом, а не курчењем. Ја и даље држим да је наш језик Српскохровацки или Српскохрватски како би ја волео да га назовем и жалим Босанце и Црногорце што нису били већи ратници у време формирања да улете у назив. Јеби га!
Хрвати имају муда да серу ко да је дунав Дона или Нева. И онда зову Српе у Српији Србијанцима. Тотално игноришући граматику. Као да смо ми неки апатрити или већи Индијанци.
https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8
Ја сам зато да укинемо Хрвацима једначење сугласника по звучности и заувек их похрвацимо.
Дакле Хрваци живе у Хрвацкој и причају Хрвацким језиком. Постујте примере Вашег Хрвацења Хрваца.

Podržavam. Al ispravka. Pričaju Srpskim. To isto ne vole

Као што су Хртковци Хртковци, а не Хртковтси, тако је и Хрвацка Хрвацка, а не Хрватска

onda nije onaj čips Tsatsiki, već Caciki

Са Хрвацима само треба бити чврст. Пар година дружења са Натовцима и почели су себи да зову Кроатима, Цроатима, а Динамо у срцу Загрејеба ( или Загреба ) назвали Кроацијом уместо Хрвацком.
Само чврста рука са Хрвацима.

Meni Ustašija zvuči skroz ok