Prijava

Tuulov Lateralus najbolji album dvaesprvog veka, verovatno će i ostati

Etisoni su precenjeni

Можда ја уопште не разум(иј)ем, али сматрам да заиста није л(иј)епо што се води овакава беспотребна расправа како би требало да се зове тема "Под(иј)ели са Вукајлијашима".

ПРВАЦИ ЕНГЛЕСКЕ:

ЛИЈЕСТЕР СИТИ

bosanci iz republike srpske i komad1974 su se dosta pitali, vreme je da vukajliju stavimo na pravi put

Треба поштовати вољу отварача теме, поготово ако је то једна форумашка величина као што је Јовичић. Биће сређено.

Треба поштовати вољу отварача теме, поготово ако је то једна форумашка величина као што је Јовичић. Биће сређено.

Не, ово заиста није л(иј)епо. Па не можеш против воље већине. Шта је сл(иј)едеће? Нећеш више бити Стеван него Стјеван?

Ovo je ekavski sajt, ijekavci nek idu na Žargonaut

koji kurac s tom ijekavicom, makar da je konzistentna, nego malo ima IJ, malo nema IJ

zašto ovo čudo nije bijeba??
http://newbabywallpapers.com/download/newborn-baby-images/newborn-baby-images-16.jpg

ja nisam bio aktivan u zlatnom dobu vukajlije ( po mnogima te 2008. ili 2009. ne znam jebe mi se, po meni su to posteri, sto je i ozivelo ovaj sajt i kajzenu donelo ogroman kes), ali citao sam razne teme, razne postove, imao kontakt za clanovima te starije ekipe i prilicno sam siguran da bi 95% tih glava tada i sve sto je vezano za taj period, danas bilo oznaceno kao daunizam i daunovci. Uvek me je bilo sramota sto dolazim ovde, kad izlazim iz kuce uvek iz telefona izbrisem prozor gde je otvoren hrom sa vukajlijom, a i iz historija jbg nikad se ne zna. Ali u poslednjih godinu dana vukajlija se prilicno promenila cini mi se, da l smo neka sekta postali, jebem li ga, ali ne stidim se toliko vise ljudi i rasprava koje vodim ovde(mada i dalje ne zelim iko da sazna da dolazim ovde). Jeste da nema mnogo ljudi, ali ono malo sto ima je prilicno dobro rekao bih, i verujem da i te ljude privlaci da dolaze ovde svakodnevno isto ono sto i mene privlaci. Mislim da se prilicno iskristalisala situacija, odvojilo se zito od kukolja, stvorila se po meni solidno prijatna situacija i nekako i zelim da potraje (iako se kajem i dalje sto dolazim ovde hah), tako da podrzavam svako ispravljanje sranja iz proslosti, kao sto je ovo, iako malo. Mozda ce neki reci ko je ovaj kurac, nisi bio tu kad je bila nasa vukajlija eh... e pa jebite se daunovci, novo vreme je doslo, a i ja sam pobedio na izborima, tako da cete od sad PODELITI sa vukajlijasima.

zašto ovo čudo nije bijeba??

nije

рече екавичар користећи икавизам!

несам, бело - екавица
нијесам, бијело - ијекавица
нисам, било - икавица

(не шалим се)

Predlažem da se današnji datum, kada je Vrhovni savet Vukajlije na čelu sa Bohorom konačno rekao "ne" bosanskom jeziku obeležava svake godine na Vukajliji kao Dan pobede nad Bosancima, jer smo dokazali da smo dostojni naših predaka koji su odlučno rekli ne pokušaju hercegovačkog infiltriranog teletabisa Vuka Karadžića da progura bosanski kao standardni srpski jezik.

Armine, koliko si degenerik na skali od nula do bohor?

Stevane, vidi se da si Bosanac. Kako se na bosanskom kaže "deo" nego "dio"? Ni svoj jezik ne znaš.

Цар
Predlažem da se današnji datum, kada je Vrhovni savet Vukajlije na čelu sa Bohorom konačno rekao "ne" bosanskom jeziku obeležava svake godine na Vukajliji kao Dan pobede nad Bosancima, jer smo dokazali da smo dostojni naših predaka koji su odlučno rekli ne pokušaju hercegovačkog infiltriranog teletabisa Vuka Karadžića da progura bosanski kao standardni srpski jezik.

NEĆEMO BOSNU NA VUKAILII

I ne samo da koristite za "jat" refleksije "je", "ije" i "i", već koristite i ekavsku refleksiju ("sreća")

Па не можеш против воље већине

A sta moze vecina da uradi? Da strajkuje? Organizuje protest? Hahhahaha
SAMO OSTRO
SAMO DIKTATURA
UZ SAMOVOLJU U PROSPERITET!!!!