Prijava

Pozdrav,
Idem u Zemunsku gimnaziju, prva sam godina, zeleo bih da se prebacim u medicinsku koja je takodje u Zemunu. Vrlo mi je tesko u skoli, a i vec nisam siguran da li zelim/da li cu ici na fakultet. Konkretno me zanimaju vasa misljenja/predlozi/saveti.
Takodje da li je moguce iz medicinske upisati fakultet. Kakvi su vasi utisci o skoli?
Hvala

Iz medicinske nije moguće upisati fakultet. Da li si ikada čuo da je neko iz medicinske upisao Medicinski?

Samo budi ono sto jesi.

Cuo sam da jr nrko upisao fakultet tj. moja komsinica je.

Prebaci se. Gimnazija je Goku Rac.

apsolutno te podrzavam.

tehnička škola > gimnazija

tehnička škola > gimnazija

+1

Da li si ikada čuo da je neko iz medicinske upisao Medicinski?

Nikad neću razumeti likove koji imaju potencijala za faks još od osnovne i zanima ih to nešto a oni debilerosi upišu gimnaziju. Pa čoveče ako te već nešto vuče zašto ne bi upisao neku školu srodnu tome, bolje imati neko predznanje, unaprediti ga, nego učiti istoriju i geografiju četiri godine ko slepac.

Биће боље за 2 највише 3 миленијума.

škola je evropska izmišljotina

Јамајчанин

Nikad neću razumeti likove koji imaju potencijala za faks još od osnovne i zanima ih to nešto a oni debilerosi upišu gimnaziju. Pa čoveče ako te već nešto vuče zašto ne bi upisao neku školu srodnu tome, bolje imati neko predznanje, unaprediti ga, nego učiti istoriju i geografiju četiri godine ko slepac.

ovo ko da slušam mog drugara koji je glup ko kurac jebeni i priča: "ja sam završio najtežu srednju školu u beogradu"

teslu završio

koje bre kurčevo predznanje iz srednje tehničke škole u Srbiji, jeste vi normalni

kakvo bre predznanje i sranja ništa neće naučiti nigde ni u kojoj školi ni na kom faksu kad budeš počeo negde da radiš naučićeš posao upiši gimnaziju tu je bolja ekipa nego u bilo kojoj srednjoj i to je to

naravno, tehnička škola ima svojih prednosti - ne moraš mnogo da se pereš, delom jer se ni ostali neće mnogo prati, a delom zbog toga što nemaš žensko u školi zbog kojeg bi se prao

ovo ko da slušam mog drugara koji je glup ko kurac jebeni i priča: "ja sam završio najtežu srednju školu u beogradu"

teslu završio

hahaha dobro to jes u pravu, al kaem za ove tzv "talente"
poznavao sam lika koji je od šestog osnovne uveliko učio programiranje i išao na takmičenja redovno..upisao meščini osmu brate. plakao je koliko ga je smaralo sve tamo. istina je da se ne uči ništa po tehničkim i da je društvo jedna teška kurčina, al opet... ma ko ga jebe, bole me kurac iskreno, nijedna škola ne valja , to je zaključak
Loše praksa u tehničkim je samoubistvo

kakvo bre predznanje i sranja ništa neće naučiti nigde ni u kojoj školi ni na kom faksu kad budeš počeo negde da radiš naučićeš posao

+1000

upiši gimnaziju tu je bolja ekipa nego u bilo kojoj srednjoj i to je to

ae neka bude ~~1

idi u medicinsku srednuu
tamo ima višđe pički
šanse da ćeš uhvatit za guzu rastu za 37%
a tek što ćeš imati slika sa njima, za 400%

EDIT:

šanse da se zaposliš nakod srrednje su u korist medicinske
sa gimnazijom možeš samo da drkaš kurac

a tek što ćeš imati slika sa njima, za 400%

hahaha JA + DWUG MOY <3