Prijava

Типа организује се једном у три месеца, ко скупи највише гласова добије трајни бан и сајт се чисти од дауна. То му дође као еутаназија са вуке.

Нисам често активан на форуму, али кад уђем повремено и прочитам неки пост од овог Расног добијем неурални грч од количине глупости и несмешности, а и дефиниције су му грозне баш. Он ме је инспирисао да отворим ову тему, те ако се предлог прихвати + 1 за Расног :)))))))

Kacamak sa kurca.

Pa mene ne nervira konkretno niko još uvek toliko da mu želim ban ali podržavam ideju

Otvaranje spem teme- 10 dana. A pošto si dupli ide trajni.

Ovo je otvorila neka ,, preljuta glava,, da se kao on sad dokaže da je zajebant sa duplog haha.

Eo može +1 za Rasnog jer mi je glasao za rl prijatelja i flafičastog saigrača

ovo iniciraju uglavnom najnevidljiviji likovi a kao bitno je što svrbi ih bulja kad vide rasnog

brate, moj deda je cio zivot pusio cigare. ponekad i tri pakle dnevno. svi su mu govorili da prestane, da ce unistiti zdravlje, ali on nikog nije slusao. pozivio je samo do 63. godine, kad je umro od raka pluca. tog dana me je otac zaseo, porazgovarao sa mnom, naterao me da mu obecam da nikad necu zapaliti cigaru. da mi se ne bi desilo isto sto i dedi. obecao sam mu, i stvarno nikad nisam zapalio, cak i kad me je drustvo teralo. sada sa punih 17 godina se kajem sto nisam pusio cigare, jer sam ovako mlad ipak dobio jebeni kancer od tvoje teme.

Ahahhaha ovo toma otvorila 34%.

da brate rasnin glup ko kurac ne mogu više da ga gledam, oću čista vuka da mi bude kad uđem

а и дефиниције су му грозне баш

12% Tomizma

Da se ja pitam ja bi jedan dron sa zastavom velike tarzanije provozao ovuda

pogledaj si definicije smeće aseksualno nesintaksičko
definicije su ti odraz sramote

hahahaha грозне дефиниције koja baba od lika

Ahhahahahahahahaja

Ovo je kobjasnajvanje, a ne slikanje govnjive daske.

kacamak je bohorov dupli, cisto da se zna ako neko nije znao....inace na fejsu nas nagovara sve da sikaniramo rasnog

glasam za autora atomski miš, iako će wrw samo od mene dobiti glas

ništa mi nikad napisao ništa nažao, ali je jedini uspeo da me iznervira postovima na forumu, tako da se razmišljam da li da povučem glas, pošto je očigledno u pitanju extra master troll lvl mega expert

budi svestan da imam dosta prijatelja na ovom websajtu i da će tvoj post biti protumačen kao "slažem se sa autorom radjard i glasam za atomskog miša"

glasam za žajka,ljubi ga majka
+ 1