Prijava

Daklem, radi se o jednoj od najgenijalnijih stvari ikada zabeleženih. Legendarni Stojan, Dragica i misteriozni ljudi koji su ih svakodnevno terorisali putem telefona. Koliko sam upućen, radi se o ljudima iz okoline Kruševca. Milion dobrih fora iz najmračnijih delova ljudskog uma i stvari od kojih je džigerica htela da mi pukne od smeja.

Ima li koga da zna ko je čovek koji je zezao Stojana i odakle je, tj. da je malo više upućen u ovu priču. Ko ne zna o čemu se radi:
https://www.youtube.com/watch?v=B8jI1y5zucY

znam da je stojan umro,a ne znam za lika sto je zvao,cuo sam da je u zatvoru bio zbog toga valjda hahah

Ja sam cuo ali malo je verovatno da je zaglavio mardelj za ovo a da kad su ga priveli trazio jedan poziv na koji ima pravo i da je zvao stojana xd

hahaha stojan je tako 2004. al evo prekidam od smeha

Sine ugasi telefon tamo xddddddddd

jebeni stojan, preslušao sam pola sata prošle nedelje

Hahahahahahahahahaha

није га звао из затвора то је неко измислио, баш пре неки дан је неко објашњавао ко се баш доста разуме у стојана

hahahah moram kasnije da preslusam ovu budalu

Pa ja kazem da je malo vetovatno ali eto tako sam cuo

eo prica za grasak

Prica je ovakva:Lik je imao video klub negde tamo sredinom `90 u Podgorici.I sve bi bilo ok,da nije u medjuvremenu snimao sex sa zenom,da ne bi deca nasla tu kasetu,on na njoj napise grasak..posle proda video klub i kaseta sa graskom ode kod ovog sto je kupio i tako obidje celu Podgoricu..i tako su ga razni likovi zezali sa "Mene treba grasak"

eo prica za grasak

Prica je ovakva:Lik je imao video klub negde tamo sredinom `90 u Podgorici.I sve bi bilo ok,da nije u medjuvremenu snimao sex sa zenom,da ne bi deca nasla tu kasetu,on na njoj napise grasak..posle proda video klub i kaseta sa graskom ode kod ovog sto je kupio i tako obidje celu Podgoricu..i tako su ga razni likovi zezali sa "Mene treba grasak"

Ovo mi zvuci kao zajkov vic.

Je l' ti to Neša rek'o? JEL TI TO NEŠA REKO SVE TI JEBEM JOJ SA ZUBI BI TE KLAO!

GOTOVSI KOLAČ TI JE SPREMLJEN!

JEBEMLITI MAMU GAĐAĆU TE PUŠKOM USKORO!

Kad sam ja bio klinac svi smo imali njegove snimke na telefonu. Medju nama je kružila ova priča:

Stojan nije dozvolio ćerki da se uda za ovog što ga zove, pa je ovaj iz besa revolta i nemoći počeo da ga zove i zajebava.

Kasnije sam prestao da verujem u ovo jer je očigledno da Stojan ne zna ko ga zove na telefon, a da je to stvarno dečko njegove ćerke, prepoznao bi.

Ostale priče koje kruže internetom:

''Ovaj što zove Stojana zove ga iz vojske. Dosadno mu u vojsci (na straži ili gde već) pa zajebava nedužnog lika da ubije vreme.''
''Lik što zove Stojana je na kraju završio u zatvoru''

Urbana legenda:
kad su uhapsili toga sto ga je zajebavao on pitao da nazove nekog iz porodice
ali on je opet zvao njega

Ja lično mislim da on ima dobar motiv da ga zajebava ovako

Lik koji ga je zvao poznaje Stojana sto posto. Preslušaj opet, zaključićeš sam. I ja sam čuo da je zbog ćerke navodno.