Prijava

Mislim možda kod vas lubeničara iz Bečmena jeste isto ali u civilizovanom društvu nije.

Otkad je bosna civilizovano društvo looooool

Jaraaanimaaaaa
Dusmaaanimaaaa
I mojim starimaaaaa

Ali pazi ti taj izgovor hahaha pa blam bi me pojeo

Pazi neku budalu, neću ga imenovati, tekst sa groblja:

Ovaj sajt definitivno nije za nju. RAZMOD POD HITNO! Ko je u stvari ova gospođa? Dok je nisu umodovali niko na nju nije obraćao pažnju. A onda je, ta gospođa, u kasnim 40-im godinama uvidela da ne bi bilo loše da tokom ostatka svog iobako tužnog života sjebe ovaj sajt. Svojim neprofesionalnim odnosom svaki dan potvrđuje da dedfinitivno nije za ovaj sajt. Osim međusobnog lizanja čmarova pojedinih autora, ništa ne uradi u periodu novembar-maj. I DA ONO ŠTO MI NAJVIŠE IDE NA KURAC... Dakle ta " gospođa " ima jednu vrlo ružnu naviku... Elem, ko god se odluči da iznese svoje mišljenje, bio je banovan na najmanje 123456 dana! Sloboda govora? Pa ko je jebe, ona je ovde glavna ( ne sloboda govora, nego kurvopolita ).
Sreda, 24 april ove godine. Cik zore. Uviđam činjenicu da mi je originalni nalog banovan još PRVE VEČERI njenog moderisanja, i osećam potrebu za proširenjem vaginalnih i čmarnih puteva date gospođe. Suzdržavam se traženja njenih ličnih podataka, i pravim novi nalog. I.... KURVA OPET BANUJE! PA KOGA TI BRE JEBEŠ DROLJO JEDNA?! Izgleda da na ovom sajtu ako nisi za nju, automatski ćeš dobiti bananu. Ovo prvo podrazumeva lizanje čmara, pa ko voli nek' izvoli. MENE OSTAVI NA MIRU, DA NE BI MORAO DA PREDUZIAM ODGOVARAJUĆE MERE KAO NAPRIMER OBAVEŠTAVANJE KAJZENA, ŠTO ĆE ZNAČITI TVOJ AUTOMATSKI RAZMOD. MNOGO SI MI SE NEŠTO OSILILA, BEDNICE!!!

Napisano jutros u pola 8. Nije vinjau za svakoga

Kosmopolita brate, odaberi mi na brzinu jedno 10-15 definicija samo da promijenim nadimak u Ćiro Imobile pa makni.

Tekst je skoro na mestu, malo patetično, ali ok.

Nikada se nije pristala da se objasnimo oko bilo čega. Doduše ima momente kad je normalna (eruov odban sinoć), ali većinom tlači i lako se njome manipuliše.

Taj Eruov odban je znak dobre volje, lololo.
Kent vejt da vidim ponovo njegove defke, realno.

Dobro ovaj tekst je trol (vidi se po pominjanju kaizena dole), ali ima istine.
Banuje svakoga ko se sa njom ne liže. Tj ovi lešinari što je ližu traže da se ostali šikaniraju, naročito članovi četa čekaonica.

Naravno da je trol, ali upakovao ga je fino.

Rastko odmori malo XD

Kosmopolito odaberimi dve dvefke ocem mecem gifove na glavatar!

jesam odabrala onu za kolonu?

jel imaš još neku tako dobru?

Sve moje pjesme, ovaj defke su mi kao djeca. Ne mogu ih izdvajati :)

znači mora čitam redom, jebi ga...

težak je ovo poso...

Dobro, bre, Svetlano, godinu i po meni nijedan odabir, a ja ti uvek držim stranu, šliht, lolololo.
Bajdvej, što čini Kurajber? Otkako je on otišao, crkle sve grobarske teme.

Ajde ovo više nema smisla, debil mi otkriva i identitet.
Mada boli me kurac, moćni ste na internetu.