Prijava

Taman obijemo izloge i uznemo patike, prijava.

Ajde da se okupimo ima jedna kafana u čačku brvnara se zvalo, evo stevčo će da organizuje sve, drži tamo gazdinoj ćerki astronomiju, ono, platiće vukajlijaši (a i šire) zakup lokala, a gazda nek da za džabe.

Modovi su funkcioneri, nisu stalež brt

I Vučić teorijski ima samo mandat od 4 godine, lololo.
A za Stevčin lokal se slažem. Će ga davimo u Moravu.

Bruce
prema uslovima konkursa, idealno se uklapa autlet centar u Inđiji

I ja se slažem, jer automatski častim piće sve devojke i mladiće
a i mogu i bajsom da dodjem olololol

Trebalo bi da častiš jedno sedam osam tura u inđijskoj pripizdini da vratiš ljudima pare od #dažajk afere.

vidi ovih baraba, culi momci da se devojke sa vuke jebu i sakom i kapom pa odma oce neko okupljanje zarad ''dobrog sajtu'' da organizuju

Ja bih došo, ko i uvek

Profu da se da da vodi skupštinu pa da on odredi parlament ko žiri za takmičenje

Profu dati da bude mod bez skupštine. Tačnije, dali su mu, on čovek odbio.
Shvatio s kim ima posla.

kad malo razmislim, davno sam trebo da budem mod, ali me niko nije pitao...naravno, jer se boje moje revolucije...

Kad je `nomad izbila revolucija, pala je cela moderatorska ekipa.
Profo, bre, spasavaj sajt!

Ta revolucija je bila šezdesetosmaška, niko od revolucionara ne zna šta oće, pravi gazda (Kajzen) ukloni par nebitnih funkcionera (modova), vođe revolucije vremenom postanu daleko veća govna od bivše postavke i novi funkcioneri (modovi) i sve u principu ostane po starom.

Ta revolucija je bila šezdesetosmaška, niko od revolucionara ne zna šta oće, pravi gazda (Kajzen) ukloni par nebitnih funkcionera (modova), vođe revolucije vremenom postanu daleko veća govna od bivše postavke i novi funkcioneri (modovi) i sve u principu ostane po starom.

To bi bilo to.

Plus, tebe nema u politici poslednjih 5 godina, baš kao ni Tita. >_<