Prijava

Da bi mu muda izgledala manje.

Da bi mu muda izgledala manje.

Pa svako normalan skriva svoju punu borbenu moć

zadovoljan sam rangiranjem, svaka čast na objektivnoj proceni

Pa brate ti znaš da ja imam visoko mišljenje o tebi.
Da si sladoled zvao bi se Svemirko.

hahahaha to pise 9000 brate al iz njegove perpektive je obrnuto takav vid imaju sajonci

Piše 9000 unazad debilissimo!
Mada je mislim da je ovo neki fan art... ili možda iz onog "rimejka"

looool, znam šta piše ahahahahahahhaha :P

Ma sigurno je fan art, je l gle, u originalu kaže "više od 8000" ili kako već... msm za kog vraga bi onda pisalo 9000+ ?

Tolko od mene za večeras, trenirajte i jačajte vaše borbene moći, predstoje vam velike bitke ;)

ahahha al kako je srecan kad je ovo pravio i uvecavao i sve mislio da je pronasao neku misteriju ahah...milo mi je kad vidim jupiterca i zagrlim

Ma sigurno je fan art, je l gle, u originalu kaže "više od 8000" ili kako već... msm za kog vraga bi onda pisalo 9000+ ?

Evo sam ođe napisa i preveo. Sad sam baš uzeo da čitam i izgleda da u većini verzija kaže "Preko 8000"...
Kod nas u Ultrinom dubu kaže "Preko 9000"... ne sjećam se za stariju verziju i ima li još koja (možda hrvatska)
Inače u ovom klipu što ima u postu koji sam linkovao preporučujem da čujete Poljsku verziju... naše nindža kornjače su bile bolje sinhronizovane hahaha

Inače japanska verzija ima sve glasove mnogo bolje od bilo koje druge (što je i očekivano realno) ali jebeni Goku zvuči kao kastriran... nikad nijesam mogao da ga shvatim ozbiljno jebeno u J verziji... mislim brate ima sina kom su muda počela da runjate i zvuči mlađe od njega... ajde bježi

hahah a poljska verzija koliko smireno prevode dranje od uzbudjenosti

Inače japanska verzija ima sve glasove mnogo bolje od bilo koje druge (što je i očekivano realno) ali jebeni Goku zvuči kao kastriran... nikad nijesam mogao da ga shvatim ozbiljno jebeno u J verziji... mislim brate ima sina kom su muda počela da runjate i zvuči mlađe od njega... ajde bježi

Pa, da, ovo mi dođe i logično.

Mada svaka čast gospođi Masako Nozawa (pozajmljuje glas Gokuu) žena je godište moje babe, a i dalje bez problema krešti k'o Goku u Dragon Ball Super-u.

hahah a poljska verzija koliko smireno prevode dranje od uzbudjenosti

Da, kao:
A: Hej Vegeta, ovaj momak ovdje mi jeba mater... bi li mi mogao reći koliko iznosi njegova borbena moć
B: Svakako, Napa... samo trenutak... Preko 9000.
A: Okej pozz

Mada svaka čast gospođi Masako Nozawa (pozajmljuje glas Gokuu) žena je godište moje babe, a i dalje bez problema krešti k'o Goku u Dragon Ball Super-u.

Ma kul sve to.. al brate nekako mi skroz razbije imerziju kad Vegeta ima predrkan glas i onda poslije njega dođe goku NYAAAAAAAAAAA~

Šta bi ti? 800 nije loše. Goku i Pikolo su imali neđe oko 400 kad su se borili sa Raditzom (osnovna moć bez kamehame talasa i masenkoa)

To je odličan skor. Ne mora svako biti majstor forilačkih vještina (kapiraš kao fore pa forilačke vještine hehe) kao mi što imamo preko 80k borbene moći.

60000 sasvim solidno samo veća je razlika između 600 i 1200 nego između 60000 i 120000

Moga bi ti imati veću borbenu moć kad bi se okupao.
To ti je ka ono kad Goku i Pikolo zbače onu tešku odjeću i onda mogu brže da se kreću

350... Сасвим довољно. Одлична тема бтњ