Prijava

Zar onaj mali kovacic nije zadnji vezni?

Mozda Stiv misli na klasicnog zadnjeg veznog, razbijaca, tipa Kante ili tako nesto..Kovacic je vise klasican vezni igrac, MC sa PESa, ima isuvise dobru tehniku da bi bio zaduzen vise za defanzivne zadatke nego kreiranje igre itd.

Modric kida, bez njega su bukvalno drugi tim ali i dalje je najbolji, jedan jedini, Iniesta gospodar i imperator.

Pa kapiram da može da odigra po potrebi, al' i on je sličniji Modriću nego recimo Matiću.

Baš ovo što Skauzer priča, Zidan je za ove najbitnije mečeve stavio Kazemira za partnera Modriću.

Ja sam dojma da Perišić je glavni u njihovoj momčadi.

Kolko dosadna utakmica jbt ustase nece da srljaju a cigani bezidejni totalno

Kao i 90 posto dosadasnjeg prvenstva.

Baš sam se nadao da će prštati...

I ja sam ocekivao prstanje jbg

Belgijanci idu u finale.

Ajmo cure ajmo dećki, pozz od Stjepana iz Rijeke! FORZA FIUME!

Ау, зло колико сам очекивао од ове утакмице. А оно безидејност на нивоу меча типа Лихтенштајн : Малта.

Interesantnija utakmica bila između Velsa i Severne Irske, nerealno.

Ronaldo 0 šuteva, odličan je baš.

Belgijanci idu u finale.

Ako ne ode vels jebite me u prkno

Najdosadnija utakmica do sad!

S obzirom da igraju vrlo solidno, sa ovakvim žrebom nije nemoguće. Mogli bi više da namuče Belgiju nego eventualni polufinalista. Al' već su počeli da pokazuju stegnutost, izgleda da je ovo preveliki uspeh za njih.

Hahah pa ozbiljan sam jbg, Vels u četvrtfinalu brate, Vels, pa ja sam pre 7 godina mislio da oni nikad u životu neće videti veliko takmičenje, a ne da će Gigs sad ponosno gledati svoje sunarodnike kako deru Ruse, a tek kako izbacuju Severnu Irsku u osmini. Mada bi mi bilo drago da velški Pirlo zaigra u finalu.