Prijava

Brte, sve kladionicki nostradamusi i menadjeri ovde sa pricama tutje madjar sjeverne francuze, vels u finalu, poljska dere portugala, stavi roberta karolosa u napad vidi mu spid 99, i kad se desi obratno odjednom svi govre, jesam reko...

@Stec
Austrijanci definitivno anemični u svim utakmicama koje su igrali a realno su bili jedna od reprezentacija na koje sam gledao kao na potencijalna iznenađenja.

Mađari svakako nijesu izašli kao prvi iz neke prejake (niti preraspoložene) grupe ali i dalje su pružili dosta zanimljiv fudbal u odnosu na većinu drugih selekcija a posebno u odnosu na one kojima su se davale slične šanse a nijesu se nimalo trudile da igraju ofanzivan fudbal.

некако ми је жао једног Компанија кад видим у каквој репки и у каквом клубу капитенише... Њега да је узео неки нормалан клуб он би био змај сада

Kako lose predvidjam, sve sam omasio. Zao mi Hrvata i Hrvatica pogotovo, picke im mirisu na maline.

Tacno sam znao da kroasani ispadaju, primili se da su sila. Onaj kreten farba glavu u kockice. Recept za propast iliti balkaninan mentaliti.

Ali, jeste li videli kakav je ciganj ronaldo ispao opet. Znaci u onoj sansi logocno je bilo da asistira kvarezmi, ne, on sivonja sutira. Sreca pa je kvarezma natrcao.

A onda umesto da potrci ka kvarezmi, stiska onu njegovu pesnicu dize u vis i trci po terenu kao da je on dao gol. Ljigča ljigavi.

Hahah ovo se ne skida nedelju dana. Sad ce svako jutro da ga podseca kakav je gubitnik.
http://image.dnevnik.hr/media/images/320x180/Jun2016/61244038-ivan-perisic-frizura.jpg

Belgija je u stvari isti kurac ko srbija, imaju imena nemaju tim ni igru ni muda ni volje da igraju

ајде бре бургија не сери

Levandovski dobio najviše batina do sada na prvenstvu.
Blaščikovski igrač turnira.

Sad palim tekmu, jel ovo neka greška? :(

Kolke su šanse da Irci izdrže do kraja?

Okrecu ovo pevci. Dobro je za lajv kladjenje.

Glasajmo za najvećeg nubinu francuskog napada:

a) Žiru
b) Grizman

Glasajmo za jedinog koji nešto valja u šugavoj Fra:

a) Bogpa
b) Bogpa

I daj uvodi više Anrija da rešava ovo u pm.

2.min oborise mi tiket, sugavi francuzi

Ovaj Grizman, ne bih mu dao da igra ni u Atletico de Bumbarevo brdo, pederko maleni.

Ovi Francuzi su bedni,zasluzuju da ispadnu.

Ирци преготивне главице.

Pogba da bog da polomio nogu!!! Ovakvu prevaru od igrača nisam video još od Endija Kerola.