Prijava

Makaronac
Iceland team sheet: Welldoneson, comeonson, wellplayedson, getinson

ahhaahhhahahahaah

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXA

Мање-више сам погодио шта ће да буде.
http://vukajlija.com/forum/teme/70425-evropsko-prvenstvo-u-fudbalu-francuska-2016?strana=36#post_3535076
Једино смо готово сви оманули код Хрвата, а и нико није очекивао да Белгија убедљиво победи.

Још Хоџсон најплаћенији селектор, мислим да има 5 милиона годишње лоло

Haha, al će da ga sjebe što su ispali iz Evrope, FUNTA PROPO

Штета што Сигурдсон није забо маказице са петерца.

Hodzson dao otkaz
Nasledjuje ga dejvid mojes

Исланд два пута бије Холандију у квалификацијама, пласира се три кола пре краја истих на ЕУРО и онда се људи питају - ОТКУД ДА ОНИ ТАКО ДОБРО ИГРАЈУ? Ал' јбг, Енглези јесу били фаворити.... Што би рекла наша дивна струка - СВАКО ДАНАС ИГРА ФУДБАЛ....

Једино је сигурно да Немци сад испадају, вероватно и Исланд, а Португал-Пољска и Велс-Белгија може било ко да добије....

_______________________________________________________________________
Португал - Пољска

Веома неизвесно, можда дође до продужетака и пенала, благу предност дајем Португалцима.
_______________________________________________________________________
Велс - Белгија

Свака част Велшанима, али ипак су Белгијанци фаворити овде. Очекујем победу Белгије.
_______________________________________________________________________
Немачка - Италија

Наравно да Немци иду даље. Од три циганске репрезентације Италијани су најмање Цигани, али неће моћи да исциганишу ништа осим 0:2 против Немаца.
_______________________________________________________________________
Француска - Исланд

Јесу Французи фаворити пре свега јер су домаћини, али ја опет очекујем немогуће па таман да Французи дају и голове а ла Анри (руком). Исланђани имају муда до колена и прилазе утакмицама као да су кренули на журку.
_______________________________________________________________________

fendere, jesi ti svestan da njemci nikad nisu dobili italijane na velikim takmičenjima? čak ni u nemačkoj 2006.

Nemci osvajaju, stavio sam 1527 dinara na kvotu 4.

Italijani prolaze, savladaće Nemce rutinski.

Ma pusti ih Beni, ljudi misle ako su Njemci osvojili SP i ako sa njima mogu da dobiju tetkinog Miška na PES-u i FIFA-i da su u svakom trenutnku brutalna repka. Ko god je ozbiljno pratio ovo sad vidio je da je Italija pokazala daleko više od Njemaca i da funckionišu daleko bolje kao cjelina... gotovo bez greške za razliku od Njemaca koji su par puta bili na ivici autogola.

I da, začepite više sa tim da su Italijani cigani... jebo te ko vam je tu priču prosuo ja ne znam stvarno...

Najveći mit poslije onoga da je engleski fudbal spor.

Italija-Nemačka biće veoma napeta utakmica iskreno očekujem po 2 gola s obe strane, a sad na čiju stranu će na kraju da prevagne, videćemo.

Što se tiče drugih utakmica

Portugal-Poljska, ovde iskreno i ako su Portugalci jači na papiru, dajem blagu prednost Poljacima, za rezultat por1-2polj

Vels-Belgija, što reče neko "Svaka čast Velšanima", ali čini mi se da su Belgijanci tek krenuli da igraju kako znaju i umeju, dakle ovde pobeda Belgije, i to reći ću čak i relativno laka.

Fra-Isl.... ovde ne znam šta da mislim, ako kažem da je Island ipak došao do svog maksimuma oni momci će me ladno demantovati lolo...

Vels može dati gol Belgiji iz prekida opušteno, Kurtoa je smotan koliko je težak.
Ali sve i da povedu Velšani sumnjam da će moći da održe prednost do kraja... 2:1 bih očekivao za Belgiju u regularnom toku a ako ode na produžetke 90% sam siguran da Belgija uzima.

I da, Belgijanci definitivno mnogo zanimljiviji za gledati sad, dobro ih je prodrmao poraz od Italije u prvom kolu. Volio bih da se opet sretnu u finalu jer kapiram da bi bila brutalna utakmica.