Prijava

Vrlo je moguće da se u momentu setila da joj je ostala uključena ringla.

Meni ne ide u glavu kako iko moze da prognozira utakmicu nemac-zabar kad moze da bude 0-0, 3:3, 3:0 i 0:3

Vrlo je moguće da me zabole kurac zbog čega je ispala glupa.

Šta kladionice kažu ko je favorit, Švabo?

Švabo 2.25, X 3.00, Italija 4.00

Prolaze Poljaci danas.

Poljaci prolaze sto posto i to bez primljenog gola

Posle iitalijana poljaci najjaci defanzivno, prebice ronalda ko pickicu i kuba jednom ulece u 16 i nalazi levandovskog

Je l Levandovski uopšte dao neki gol na ovom Evropskom?

Nije. Pseto se bas razume u fudbal.

Mogli bi danas peder Ronaldo i Nani da prave čuda, pajzte šta vam kažem.

Ja sam od pedera očekivao da jebe hrvate, al ništa.

Znam da levandovski nije dao ni jedan gol ali mislim da je danas taj dan. Portugalci pokazali da im je postavljanje u odbrani misaona imenica, najjeftinije golove od svih repstacija su primali(protiv islanda npr)

A nije dao nijedan gol jer nemaju kvalitetnu desetku pa levandovski ne igra u spicu nego nekog trekvateristu izvlaci se i do pola terena po loptu

posle islanda, jedino je pepe ostao u prvoj postavi u odbrani portugala protiv hrvata ako se dobro sećam

protiv islanda: vijerinja, pepe, karvaljo, eliseu
protiv hrvatske: sedrik, pepe, fonte, gereiro

a hrvati nisu šutirali u okvir gola portugala za 120 min. ja očekujem tvrdu tekmu

beni imali su frku i sa kartonima ali ako se bas udubimo pepe je igrao u obe postave a kod pomenutog gola je bas on kiksirao i udvojio napadaca pa onaj islandjanin iza ostao sam. taktika ih jebe pozadi, vuce ih lopta, ciganski mentalitet. karvaljo jedini skolovan stoper tu a on je mator vec. protiv hrvata nisu primili gol jer su imali 3 zadnja vezna brate a ne sto su dobri defanzivno

Protiv Hrvata nijesu primili gol jer je Renatu Sančezu mjesto u zoo vrtu a ne na fudbalskom terenu...