Prijava

portugal primio tri komada od madjara jebenih, sta da pricamo dalje

madjari vise srece nego pameti kod 2 od ta 3.doduse i stativu su pogodili.

pa brate, primio je tri od mađara, pa onda u bitnijoj utakmici nije primio nijedan za 120 minuta od jače reprezentacije. za poljsku je ovo jedinstvena šansa da uradi nešto, verujem da će oprezno da uđu u meč. druga stvar, daleko su od ofanzivne sile, jedva su probili irce, ukrajinu su dobili tek kad su se ovi ispromašivali, a protiv švajcarske su nestali u drugom poluvremenu. portugalci, kakvi god bili do sada, na evropskim prvenstvima od 2000. imaju finale, dva polufinala i četvrtfinale. jbg, iskusniji su od poljaka

cetvrtfinale je prolazak grupe.nije bas da je neverovatna uspeh
u polufinalu si posle jedne nokautut tekme.pod uslovom da prodjes.

колико се не раззумете у фудбал мајко моја

Ево видићете португал ће да прође у полуфинале јер ЈЕ БОЉИ ТИМ, и јер ТРАДИЦИЈА ЈЕ НА ЊИОВОЈ СТРАНИ

bez obzira, 2000. su pobedili nemačku i englesku, ispali od domaćina francuske u polufinalu
2004. dobili špance u grupi, pa one engleze i holandiju u nokaut fazi
2008. ispali od nemačke u četvrtfinalu
2012. dobili holaniju u grupi, čehe u četvrtfinalu, ispali od španaca na penale u polufinalu (španaca koji su posle dobili italijane 4:0)

znači ispadali su od francuske, nemačke, španije i onaj poraz od grčke u finalu

2016.
nereseno sa islandom,austrijom i madjarskom,jedva prosli hrce.
poljaci igrali sa nemcima nereseno.

Ima smisla, ali videćemo

kakve ima veze ovo sto pt
ricate haha
poenta je da poljaci Mogu da nadju resenje.
cigani imaju kvalitet i skolski pas ali nemaju hemiju ni ideju kako bi protiv bunkera,oni su iznenadjeni u tim situacijama hahah

Dobro da polufinalni mečevi ako se gleda samo jačina i kvalitet ekipa bi trebali da budu

portugal-belgija gde bi portugal trebao da dobije sa 2:1

nemačka-francuska gde bi nemačka trebala da dobije sa 2:1 (i to zato što je fra domaćin inače sa 2:0)

i onda u finalu da bude portugal-nemačka i da se taj meč završi sa 1:3 za nemce.

Ali ovde više ne možete da gledate ko je jak na papiru a ko ne jbt.

Pa prognozira se jbg. Neko obrazloži, neko drugi mu kontrira, ovaj treći svima pukne kontru itd.
Na kraju će neki kontraš pogoditi, linkovati post i reći JESAM REKO. Srbi smo.

Imam neki filing 2:2 zabari. Da me svako poslusa sa gg sada na 2 25 gde bi nama kraj bio sada

Levandovski, jesam vam rekao!!!

sta bi ovo sunce ti jebem, sad sam ukljucio

JEBI JEBI JEEEEEBIIIIIIIII

imam jebeni tr 0:0

Zamalo da stavim 200 din na mocartu,nisam stigao.

Jebemti i ja sad uključio, velim neće biti golova kad ono 1:0. Javilo mi se još pre tekme da će biti 3 ili 4+

levandovski svrsio u usta tilmu pajseru