Prijava

Al' svakako ste znali da je smrdljivko, to je ok, niko ne dovodi u pitanje.

Znaci bice moguce da se promeni nesto na tabeli, realno ako neko kao npr ja ima 3 igraca iz engl a engl ispadne onda mrka kapa, moras da udjes u minus sa transferima..
Bio sam ubedjen da niko nece moci da stigne Lerija kad ono medjutim.

Da brt, ali imam divlju kartu i dalje

bolje da si mi rekao da sam cigan nego bosoonac jebote, ja mozda jesam musliman ali bosoonac nikad

skauz sto cg hahah porijeklom jesam, al nisam odavao do sad ja msm

Ma iz Bosne ti je on, pa pisao je da je iz Mrkonjić grada toliko puta, da l' stvarno nisi znao?

Bice mladaaaa iz Mrkonjic gradaaaaa

Ma de znam, mozda je pisao tamo kod vas na chatu, ili na nekim nebinim temama na forumu djeno ne zalazim..

Sad pise da je musliman, pa ja ne veruem :)

al nisam odavao do sad ja msm

Nisi odavao ali sam te namirisao nekako da zapravo jesi, ne znam kako..

A da bre, Arminže, izvini, uvek zaboravim da je to republika srpska, a ne bosna, vi ste kao odvojeni od bosne, da, da. Nije vam arming bosonoc nego republikosrpstooonooc.

ajao ocrnise me, niste mogli na musliman da ostanete :(((((((((

ma nebitno je sve to :*

Do kada se izmene prave?

Taman sam pomislio da niko nece odgovoriti ovom dobrom ali lenjom coveku.

Lol djecace izabcio si Pajea ccc

i ja. imam pitanje, da li mogu da promenim formaciju izmedju dva dana u mecdeju?

i ako mogu kako da znam kojeg ce mi iz veznog reda izbaciti(ako je u novoj formaciji u veznom redu igrac manje) i ako mi izbaci onog kojeg ja ne zelim da li cu izgubiti poene?

hahaha stvarno brt sto si izbacio pajea?

To za formaciju i mene zanima. Ne vredi, ne mozes covek ovako nespreman na jedno ovako veliko takmicenje, nisam ja Leri pa da me sere sta god da uradim (:

pa kad izvrsis izmenu tipa veznjak za stopera sam promeni je l to sta ?

ma formacija se automatski menja sa izmenama, niste ograničeni da menjate poziciju za poziciju. samo klikneš na igrača na klupi, pa substitute in i ubacite ga umesto nekog ko vam je na terenu bez obzira na njegovu poziciju

Izgleda da nece govno tako da funkcionise, meni nije hteo da ubaci Zijelinskog, zbog formacije. I repstacije.

sad cu da probam to, valjda oce tako resilo bi mi jednu veliku dilemu

oce jbt, sjajno.

i jos samo mi ostaje menjanje kapitena, ne mogu ga menjati u toku dana jel da?