Prijava

Jok, samo na kraju, pa do prve utakmice sledećeg dana.

ok. sastavio sam sada takvu timcugu da ja ne vidim nacin da neko uyme vise bodova od mene. jedino ako se sa kapitenom prejebem.

милик ми је капитен за сутра, дакле време је да се ставе паре на левандовског да даје два гола.

шпиц ми је очајан и не очекујем ни 6 бодова од њих, одбрана коректна, биће по који клин шит, а везни ред сам натрпао какав ни реал не би могао да купи.

и да, за псета: УБАЦИО САМ ГЕЦЕА џДДД
нешто мислим да ће опет у шпица против словака, делују ми као екипа против које скок није нека предност, мада је геце и са крила опасан, ал' ценим да ће против словака да крену без класичне деветке, дакле гомез клупа бар до 60. минута. које сам среће, играће ширле уместо њега и издуваћу елегантно, мада и до сад сам, ко га јебе.

Чини ми се да је Ширле био очајан на овој последњој утакмици, мислим да су веће шансе и да не уђе уопште него да стартује.

хвала, пријатељу, охрабрили сте ме јако.

ето ко су ми прави пријатељи, сада знам. чак и кад направиш највеће могуће срање и узмеш гецеа јебеног при чему пљујеш самог себе, он ти индиректно каже да то ипак није толико срање колико делује.

вратио си ми веру у фантази.

Samo što mislim da će Gomez početi meč, ali to ne mora da bude loše za Gecea. Na prošlom meču je imao 2-3 dobre šanse, iako nije bio u špicu, ali se ispromašivao. Ja se ipak najverovatnije držim Milera, ostavio sam ga, valjda će konačno proraditi. Ako ga ne izbacim sutra zajedno sa Krosom u zamenu za Ozila i Žirua, to mi je jedina dilema.

Lol djecace izabcio si Pajea ccc

hahaha stvarno brt sto si izbacio pajea?

Dobar je on, ali eto, bio sam tanak sa budzetom pa je morao da ode. A i gledao sam i na klupu da stavim igrace koji ce igrati. Uostalom, zezamo se pa sta bude.

jel ozbijlna boatengova povreda?

ja ga izbacio za svaki slučaj. e sad, ja ti nisam baš najblistaviji primerak fantazi igrača

ma neka ga, ionako ću biti daleko ispred armina van burena i aleksandra kg i bez njega

Crnac je to, igraće.

Neće da mi konfrmuje tim a moram da idem. PA JEBEMTE SREĆO!

Udji preko drugog pretrazivaca.

loris nebude imao klins sit ja prebacim nojera u medjuprostoru,hoce li se racunati bodovi za svabu

Hoce, s tim sto gubis bodove od Lorisa koji ide na klupu.

odlicno tako sam i mislio nego igraju sa 1h medjuprostora pa nez da li ima fusnota ogavna kao mora na kraju i pocetku dana samo

Epa jedino to nisam siguran, da li ce da dozvoli izmenu pre pocetka naredne utakmice, mada mislim da hoce, jer npr. imas 2 francuza koji odigraju lose, ti pustis umesto njih 2 nemca.

nije mi jasno sto sam dobio praznu kapu za prvo kolo racunam minimalno 45 bodova ,sto me lansira tacno ispred armina i daleko iznad ace kg

ne možeš da praviš izmene u toku jednog dana, nemoj da stavljaš dvojicu golmana koji igraju tipa danas

Ovo sto kaze Beni. Igraci ne mogu da se menjaju u toku dana izmedju meceva, nego samo pre pocetka prvog, i nakon zavrsetka poslednjeg meca u danu.

jel ozbijlna boatengova povreda?

Na radiju ovde u njemackoj sam u jednom trenutku samo cuo BOATENG. Pretpostavio sam da govore o potencijalnoj povredi, ali posto ne razumem svapski, nisam razumeo ostatak. Da ga imam u timu, izbacio bih ga..