Prijava

koga da stavim onda
def 2 gk koja izgledaju najpresigurnije za clean sheet tu je jos velshki ne verujem da ce doci ista sem 1 0 kanu u 83em

jebo vas boteng kad imate bekove za manje pare jos su sigurniji starteri pritom mozda cusnu u sesnaesterac nesto,pa miler prespoji u mrezu glavom mada i boteng moze glavom iz korne,to jeste istina

meni igra boateng pa crko majci

trenirao je boateng danas, trebalo bi da igra

Startuje humels umesto boatenga, neće lev da rizikuje ništa, treba mu boateng za kasnije.

jedina dilema bejl ili grizman

gece ako da gol crko majci, igram bez svaba u napadu mirise mi na 0:0

inace tiket dobijate za nekih 20min idem do kladze sada. al odmah da najavim da ja planiram u lajvu da dokockavam to

Neka, neka, arminže, polako.

Edit: A pizda im materina, ovo mi je prvi fudbalski fantazi, a oni (beni i šomi) pričaju kako sam redovna mušterija, uvek među najgorima i sl. :)

Ali, poznato je da šomi jagodar ode na početku, pa mu posle drhte jajca, biće opet.

e ps sanjao sam te sinoc brt hahah

akcioni film fazon bio, ispisacu mozda kasnije ono cega se secam

ja sam sanjao kako armin čupa kosu jer nema para za garinču hahaha gluperda jebena, misli da garinča i dalje igra

ma jok brt, samo volim da te ponižavam ;*

Ne znam šta mi je jače, tim ili tiket. NEK NAS SE EVROPA PONOVO PLAŠI!

Потпуно сам искулирао Италијане, Шпанце, Хрвате и Португалце. Напред Велс и Белгија!

http://image.prntscr.com/image/25bd40f13c4f4eb58027194a2e5ba4f0.png

Izdajico! Đe Rui Patrisio?

Vodio sam se sličnom logikom ko Stevan i tim nam je sličan, sa tim što sam ipak uzeo po jednog Italijana i Hrvata. Đe da igram fantazi bez žabara u odbrani.