Prijava

Ja se odlucio na rizik, izbacio glika sa dva pojena i ubacio dzudzaka, valjda nece napraviti neko sranje. A za kapitena ne znam dal da skidam sa manekencine koji je imao 5 ili sta

fadjo isto se i ja pitam bukvalno
najrealnije deluje paje,neka bude asistencija i 1,2 naspram nula za francusku to je 6 punata tj 12-nije lose

Jebe me što mi Nemačka, Francuska i Belgija igraju danas pa ako se zajebem za sutra imam samo Đakerinija i Dajera. Možda mi je najpametnija da mi traka ostanekod Bejbla.

kros mi ostao paje,grizma. lukaku azar
premisljam se samo izmedju azara i pajea

nije mi jasno zasto nisam stavio na cestera traku pa cekao mirno znao sam da nece primiti velsani imao sam 2 beka u startnoj

Jebe, jebe, za danas imam makar 4, možda i 5 igrača koje bih stavio za kapitena da ne igraju istog dana, ovako moram poprilično da rizikujem, pa ako usere - usere.

ostavi na bejlu brate,jedino ako imas svabu u odbrani ili francuza premestaj traku

Imam Hevedesa, Krosa, Pajea, Grizmana, Ramija, Azara i Lukakua svako od njih ne deluje loše kao potencijalni kapiten. Razmisliću još ovih po sata šta da radim.

ustvari, necu da lomim glavu idem na 12p
ljoris hektor ili rami?

mislim da ima onaj mustafi na istoj poziciji,nemoj hevedesa,nije sig starter

pretpostavljam da vise nema menjanja kapitena

Ako izduvaju Francuzi, popušio sam veliki kurac, jer imam trojicu u timu i Rakitića koji je već ispao, i dvojicu Španaca naspram jednog Italijana, dakle minimum jednog igrača gubim, pod uslovom da ne kiksnu Nemci ili Belgijanci.

S druge strane, navijam da ispadnu jer su pičke i jer znam da bi i vas usrali možda i više no mene čD

Pseto đe ti grizman ahahahahahahh

Grizman, komada dva. User jebeni.

Haha pederko mali imao sam ga celu grupnu fazu, sad je našao da da dva gola.

A opet se pokazalo da koga kuneš, taj mora da prokine.

teo sam ga za kapitena i stavim lukakua :(((

Hahahahaha kako sam procenio grizmana jebo sam mu kevu

Ps=debilcina najveca

Kakva sam ja volina debilna. Sklonim traku sa Bejbla koji je imao asistenciju, rešim da je stavim Francuzu. Razmišljao između Grizmana i Pajea i stavim ovom drugom. Drugi put da između njih dvojice izaberem pogrešnog.

A znao sam da će Grizman jebati danas kad sam video Psetov post juče u kom se nada da će Grizmani imati manje poena od Bejla.