Prijava

Jebem ti debila. 200% sam bio siguran u klinšit Nemačke i pored Nojera i toliko defanzivaca ja pametan dovedem Hevedesa. Jebo me Hevedes.

Kad imam neki normalan post ostane mi poslednji na strani a ovi gde kukam su uvek prvi.

ja umalo tri defanzivca nemacke i nojera da metnem, zbog ozila debila nisam

Сва три гола дали људи који нису били сигурни за стартну поставу, ја не могу тако играти фантази.

kud sam i stavio buljavog turcina.menjam ga sutra

Jedino lukaku kapiten može malo da me počupa.

Kad imam neki normalan post ostane mi poslednji na strani a ovi gde kukam su uvek prvi.

LPT: kopiraš taj post, izbačiš neki spam post nebitni skroz, pejstuješ poslije toga ovaj što si obrisao i eto ti ga na vrhu stranice

Ajmo dzudzak legendo tiborlenda komsijskog

Evo ovde me pljuni, ovde, ako tibori daju gol Belgiji večeras, usraće ih sa bar još dva, samo da se još malo otvore.

Igrao sam 1X, kec je tibor

Mnogo su ranjivi Mađari, mogli su već dosad tri da prime da su Belgijanci prisebniji, ali igraju hrabro i za to im svaka čast.

Stec jel smem da napisem ESAM REKO

Pa ne to brate nego sam rekao da je madjar neustrasiv i da ce da napadne

Tu si u pravu. A ovi Belgijanci mnogo glupih poteza prave kad treba odigrati kvalitetan završni pas, ne bi me čudilo i da popiju na kraju gol.

Dzudzak asist nikolicz egzekusn

E, imam azara ok?

Kiralji bratina, primio četiri gola ali ima više bodova od Somera jer je odbranio 10 šuteva <3 EDIT: Ipak isto, smanjili mu jbg ;(
Bar su Belgijanci klin šitovali, imam njihovog desnog beka onog vrljavog, bilo bi lepo sutra Kejn da uradi nešto i da Italijani klin šituju šaznam

beni sabio i preuzeo vodjstvo

ja nisam ni znao da sam ubacio azara hah jos da sam nabo kapitena prebio bih i ja ovo kolo, al bitno je da se shoemy23 nagutao moje prasine, a coakg nastavlja da roni po mulju ;D