Prijava

Dobro i nije bas toliko ista kad malo bolje pogledam xddd

koliko moze transfera badava da se odradi?

Transfers

Quarter-finals: 4

ok.
i jos samo jedno pitanje.koliko se placa jedan transfer?
hvala

Bogami, biće krvavo, prva četvorica u 10 poena

desilo se.4 poena transfer

пети и сваки даљи трансфер је 4 поена, санитарни.

Je l' ste probali sad da menjate? Uzeo sam vajld kard i transferovao, izbacio Kejna ubacio Žirua, sve kao ok, vratim se na maj tim i stoji Kejn i dalje

Uradi opet, i meni se isto desilo. Radi sve normalno.

Bas me zanima koliko ce biti igraca Islanda u transferima :)

Поново сам појео говна, извршио четири измене (и при том рамија оставио, а он суспендован), потврдио, мислећи да ћу могу да трансферишем (хех) колико хоћу до почетка четвртфинала, да пробам да видим с другом комбинацијом - кад оно курац, не да. то ми је што ми је, мислим да сам згурао пет немаца у тим, слепчина. а ионако сам последњи, јебе ми се сад.

а што ја ово пишем коју пичку материну, могао је још неко да се изјебе фино.

Uradi opet, i meni se isto desilo. Radi sve normalno.

Mersi boku

а што ја ово пишем коју пичку материну, могао је још неко да се изјебе фино.

Samo fer plej!

stalno pokušava da izjebe naivne ljude, znam ga ja još iz evrolige

Al me pojeno rami jebem ga u usta, na taj transfer nisam planirao, sada ne mogu da odradim sta sam planirao

jako mi je ocajan mozak zadnjih mesec dana ne vredi mi sad da pokusavam da razbijam glavu koji je potez najmudrije povuci, cini mi se da cu iskoristiti wildcard sad, francuza 4 komada, 2 poljaka, 2-3 italijana nemca belgijanca i velsanina. matematicki gledano moram imati preko 7,8 startera za sl kolo gde imam pravo na 6 transfera sto znaci da imam dobar tim za polufinale sa 90% aktivnih igraca na turniru
kako sa fona instalirati to

rami govnarko usrao sa 1 bodom plus trosi 1transfer mesto
ako iskoristim wild kartu to ce biti za 5,6 transfera fazon,2 preko ogranicenja,najvise,bas govnjivo iskoriscavanje
kako na fonu to sa wldcardom da uradim neznam help pls ako boga znate

Izgleda da neće De Rosi igrati za Italiju, da znate

KOJI KURAC. Slažem tim sat vremena i neće da mi potvrdi, serem se na ovakav fantazi.

Je l' ima još neko problem da potvrdi tim, piše connection could not be establised