Prijava

imao sam isti problem pre 10ak dana.sve ok,al kada kliknem konfirm nista se ne desi.
kapiram da ce srediti pre tekme.

samo sa drugog brauzera udjite, vec su se ljudi na temi zalili

dal neko zna sa hektorom kakva je situacija?

I mene to brine, vidim krstić, al' je tako bilo i sa Boatengom kog sam izbacio i on dao gol

EDIT: Vidim piše da nije trenirao, illness, znači nije povreda

do jaja, ostaje onda

a sta se desava u slucaju da imam igraca koji je otisao gajbi tj njegova repstacija ispala sa ep?

kapiram da se ne desava nista.nemas igraca i 0 bodova

Šta se dešava sa Azarom? Da li će igrati?

ps
samo sa drugog brauzera udjite, vec su se ljudi na temi zalili

Bravo. Ne kažem da si pro haker, ali Pentagon ne spava mirno

Elem, htedoh diskoristim vajld kartu, međutim napravih izmene i zaboravih da kliknem na vajld i sad mi skinuo 8 poena ko je glup ja sam

kazi mi kakl to ide
kako da aktiviram vajld kard

izvršiš transfere i sa leve strane ti piše play wildcard ili tako nešto, klikneš na to i onda confirm sve

e, imam sanceza ovog xd

levandovski kapiten.neka mune jos jedan,pa da kenjam kako sam znao da ce morati kad-tad da ga krene na evropskom

Imam i ja Sančeza,a dvoumio sam se između Ronalda i Levandovskog i izabrao ciganina.

igrali mi obojica(levandovski i glik) 120 minuta,dali penale i kurac od ovce.isto ko da i nisu igrali produzetke.
ima da se mrstim jedno 2 minuta i da im kazem kako su pederi.
pedercine iz fantazija!
lakse mi sada

Igrao mi Renato Henc. xD

U izmenama.... :(

Meni doneo sasvim finih 7 bodova taman nadomestio manekenskog cigana usta ga jebem

sto ste stavljali sanceza jebenog prvi gol u zivotu lik je klasican kerik, znanje ili sreca hm

srcem uz Vels premda imam 16 igraca Belgije u Fant timu (:

To je nemoguce, bira se samo 15 igraca, a i da moze 16 ne mozes vise od 3 igraca iz iste zemlje, u ovoj fazi tekmicenja vec 4, ali ni to ne pomaze tvom slucaju znacajno