Prijava

izbacite ovu hrvaticu sa srpskog sajta

Hvala draga.....al šta mi vrijedi kad sam glupa :)

Otkako sam video ovaj dijagram, sve se nešto skanjeram da postujem, da ne pokvarim rejting. :/

Kolega Kaunt Ziro, zašto se ustručavate, pobogu! Samo izvolite, imate moju punu podršku:) Ugodno veče vama i vašima

Zadovoljan mestom u dijagramu, moram ali poraditi na toj ljubaznosti, pa s tim u vezi pitanje za autore Žajk i Radjard tj. hoće li u neko skorije vreme organizovati neki masterklas iz Ljubaznosti na Forumu? Unapred zahvalan.

Jbg, ali to ne može ovako, to mora uživo da se očara.

Kurac pička govno sisa

Pička pička kurac govno

Autor @Žajk

Shvatam to, cenjeni koležjen, ali možete li možda nekako da mi u par primera praktično pokažete ljubazno postovanje, kao takvo? Recimo kako ljubazno postovati na napad Boh-postom da nameštam takmičenja na sajtu? Budite ljubazni, Sunce moje:)

Može provera? Mislim da je bio manji hejt? Ima li šta?
Unapred hvala.

Može provera? Mislim da je bio manji hejt? Ima li šta?
Unapred hvala.

imam pitanje za tebe

Lajk ti je skinut, nije hejt. Ubuduce se lajkuj sa druge IP adrese da te ne okacim na stub srama, da li me razumes

Тхе Проф
Autor @Žajk

Shvatam to, cenjeni koležjen, ali možete li možda nekako da mi u par primera praktično pokažete ljubazno postovanje, kao takvo? Recimo kako ljubazno postovati na napad Boh-postom da nameštam takmičenja na sajtu? Budite ljubazni, Sunce moje:)

samo mu ljubazno odgovoriš da jede go*vna malo, onako po naški.

go*vna

hahahh odlicna cenzura