Prijava

Шта мислите, да ли је добро или лоше, да ли је изводљиво, да ли би помогло клубовима који нису обезбједили пласман у Аба да подигну ниво кошарке? Идеја постоји већ дужи низ година, а данас се по том питању огласила и Игокеа, тачније Додиков син који подржава такву идеју. Да ли је уопште реално организовање, обзиром да је и АБА била ове сезоне пред растурањем због сукоба ФИБА-УЛЕБ?

Aba 2 aba2 ona ista je ko ja, to se tuga tebi ruga što te sreća izdala

То Стец, мађијо, само весело.

Шта мислиш, има ли шта од овога или је шупља прича?

Izvodljivo je sa sistemom istok zapad, jer bi preveliki troškovi bili za timove tipa KK Popove Drače i KK Donji Kokoti da putuju fazon iz Slovenije u Makedoniju...

Lepo zvuči u teoriji, ali mislim da najmanje 80% potencijalnih učesnika ne bi imalo nikakve finansijske koristi, kapiram da mnogi klubovi ne bi mogli ni putovanja da isfinansiraju, ne znam da li liga ima para da finansijski pomaže tim klubovima... Ne znam ni kakva bi poseta bila, verovatno mala.

Ajde brate da se dogovorimo mi na forumu, pa će to odma zaživeti.

Ја мислим да би и овако били велики трошкови ако се то не би играло турнирског типа, мада то нема неке вајде сем прилике да се тако тимови квалификују у Аба а да то не буде искључиво преко националних лига. Ако би лига била подељена на исток и запад, да ли би значило нешто нашим тимовима, Константину, Војводини, Тамишу или Борцу да се бију са Кумановом, Работничким, Могреном и сличнима што се напретка у игри тиче? Једино што је добро што би имали још једно 20ак утакмица више у сезони.

Čekaj da dogovorim sa ULEBom, javljam kasnije.

Расни, иди шарај неки зид, пиши правда за Уроша или тако нешто...

Odoh brate, do tad dogovorite na forumu ABA Ligu 2, podelite grupe.

nema od toga nista, raspada se i ova aba prva liga da bi se stvorila liga 2...

Nema potrebe da se toliko cimate, ionako ce vas kosarka zanimati jos ove i eventualno sledece godine.

Тебе занима 15 година година, па ниси научио ни толико да не стављаш знак једнакости између Витковца и Јовића.

Tebi svaka cast, ti si secam se uvek podrzavao svoj klub za razliku od ovih Mancester City i PSG navijaca.

Стец, Чеда је играо у свим нашим великим клубовима, а гдје је Јовић, само у Цзв фмп дива телеком београд. Чеда>Јовић

Rasni

Odoh brate

Као да је осетио... Офлајн копе, престани да јачаш!

Иди Стеване у курац, зацених се од смијања.