Prijava

Da, nije to Čajkovski pa da ti se odma svidi,..

Koji crni Čajkovski on na svoju kompletnu diskografiju nema pregleda na jutjubu ko Ceca na idi dok si mlad.

Da je prodavao belu tehniku za vreme rata sad bi možda i mogo da se takmiči s cecom,.. ovako jok! Ceco pišaj po nama mi te volimooo!

Kad su je skembali u sablji pistala ko guja u celiji droge da joj donesu.

Stavit cu zabranu ulaska u sobu,opustim se i uzivam uz Cecu,onda me mama zove,pas laje,nema me za svijet <3

FAĐO
Koji crni Čajkovski on na svoju kompletnu diskografiju nema pregleda na jutjubu ko Ceca na idi dok si mlad.

Hahahahaha

Kad crni biber ima više pregleda na jednu pesmu nego Ceca i Čajkovski zajedno na celu diskografiju, šta više reći a ne zaplakati

Ceca izgleda previše para pukla na Anastasijino punoletstvo, pa nije imala za album. :/

Ma popuši 3 kurca i proda 2 frižidera i imaće dovoljno!

Obzirom da kurobeštija ima para fazon i Stinga da plati da joj uradi pesme, ne znam čemu odluka da opet radi sa Handanovićem, to očito ne daje rezultata, sve pesme su slabe, uz blamantno uvek istu progresiju akorada i muz.materijal uopšte. Gospođa Tucaković opravdala očekivanja.

Nadam se da ce Nadal ponovo biti u spotu <3

De si tulume oca mu jebem

Evo. Kontam, ako bi nesto moglo da zaseni novi Cecin album to je Tulumljevovvovo vasrksenje.

jao vidi tulum došao

Bogme jeste

Novi cecin album eto tuluma

https://www.youtube.com/watch?v=gA4ftjPVI-s&feature=youtu.be

ovaj mesec ili šta je već na početku, kao na nekadašnjim latino-američkim serijama TELEVISA PRESENTA

Jbt koliko pompe oko tog cecinog amblema, kao da je izdala Kosovo a ne album!

umesto da prestane i da se ne sramoti, kao Zdravko Čolić i njegove bembaše
je*eno ne mogu da shvate da im je istekao rok trajanja i da se i dalje slušaju samo stare njihove stvari, a ove nove traju jedan vikend i to je to.

Zhajk, imas li vremena za more promena?