Prijava

Preglupa tema. Doduše kao i većina novootvorenih tema u poslednje vreme.

Glup si ti, jesi me čuo?

EDIT: Izvanjavam se, htio sam reći: "Glup si ti, jesi me čuo?!"

Umesto sto se "izvanjavas" bolje idi operi spermu sa face, ahahahahhaahahah. Brutalno si silovan od strane pametnijih. Smeje ti se ceo forum, ali ne na pozitivan nacin.

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH

Čekam te cijelu noć brate, hvala ti na ovom mirotočivom odgovoru. Daj još nešto

Bombaš kada te dovatim neđe zvaće te plombaš, jer ću ti kurcem opraviti zube i spermom ću ti ih plombirati

HAHAH kakav kireneged ovaj bombas

nezgodno mi je pao dim cigare od smejanja

Šamaraćemo te kurčevima kad te nađemo brate. I onda ćemo slikati i okačiti ođe na vukjlaiji da svi vide kako ti se sperma sliva niz facu i onda će neko to da okači na fb i svi će te živi znati na ovom svijetu kao onoga što su mu svršili po faci a mi ćemo te ovdje na vukajliji zvati Spermuljaš! PEDERU PEDERU!

Brutalno si silovan od strane pametnijih. Smeje ti se ceo forum, ali ne na pozitivan nacin.

Бомбас ти попуши па те после убеђује да си ти њему попушио, то је тај механизам то је та логика

Ajde Bombaš pičkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Dođi da te jebemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Kabal od međugradske ću ti nabiti u čmar, napraviću ženicu od tebe na kojoj će da se uče mali cigani kako treba da jebu

Bumpnem te u čmaaaaaaar u čmaaaaaaaaaaaar

Ovoliki guzobol nisam video još od posete Kritu pre cirka 3 godine, koji ti je kurac, Pazle

Pusti me na miru care, želim da osjetim Bombašev bijessssssssssssssss i sve što dolazi sa njim

Ovoliki guzobol nisam video još od posete Kritu pre cirka 3 godine, koji ti je kurac, Pazle

istripovao si jako,ja ti garantujem da se clanad smeje kad pise ove postove

99 posto sam sig u to

Ollanik, zašto me vrijeđaš????!?!?!?!?!?!?!?!?!?