Prijava

То сам нешто чуо да је Гранд кафа сан сваког шљакера, да су газде ретко нормални људи, сваки радник третиран као господин итд.

gradja je smrt.radio sam 2 leta kao ispomoc.jedno leto 3 nedelje,drugo 5 i po.prvo nesto sa nekim komsijom zido kucu na adicama,pa me zvao.odokativno placanje,al bilo ok.drugi put je bila ozbiljnija varijanta.kod limanskog parka ona poslovna zgradetina.cak i kinta nije bila bas neka za tih 10 sata.jos ti od te kinte odbiju rucak koji ti donesu.ok rucak bio i sve,al nemos da neces.izilavio sam se za to vreme.raspadanje.doduse,zatezanje i ko da sam bio na more pocrneo.nisam vise mogao ili nisam hteo jer sam imao para.od svega pomalo.da nemam pa da moram,jebi ga,radis.al nije bas bila tolika beda.sve u svemu,ostatak leta bericetno.ne zbog visok plate,vec sto nisam mesec i kusur dana nigde mogao da potrosim.od tih fizikalja su istovari slepera sto se tice vremena najbolji.izuzimaju se brasno i cement.pakao.ovo ostalo.kutije raznoraznioh sranja oko 20 kila su ok.vas par za 3-4 sta zavrsite,10 jevreja.dok sam studirao,bilo u proseku 2 puta nedeljno.sasvim ok.drugarov cale nam sredio da idemo u tu jednu veleporodaju.on covek vozac,video da dolaze studenti i ostali na istovare preko zadruga.i tu uvek razliciti,pa frka-trka.pito on vlasnika da mu on nadje ko ce da radi,ovaj se slozio i to je to.par godina trajalo,nas par.skroz ok.

То сам нешто чуо да је Гранд кафа сан сваког шљакера, да су газде ретко нормални људи, сваки радник третиран као господин итд.

Tako je i bilo Forestere kada su gazde bile braća Vučićević, Sloba i Moca. U to vreme sam i ja radio tamo, 2005. i 2006. i zaista su uslovi bili odlični, plata dobra i na vreme. Mogla je da kasni samo ako pederi iz omladinske zadruge nešto odugovlače.
Međutim, nije tako odavno, od kako je Grand kafa prodata. Tačnije prvo su Slovenci bili vlasnici (Droga Kolinska), a posle su oni to prodali hrvatskoj Atlantik grupi.

najgrdja sljaka je berba krastavaca.niasm ja isao,pricao mi drugar. savijas se od 5 ujutru do jedan-dva.bilo par ljudi koji su isli u neoplantu da sljakaju u hladnjaci.isto smrt.em sto treba ustati oko 4,pa doci do neoplante koja je za ns uslove u pizdi maminoj,em sto si na toplo-hladno ceo dan.da ne kazemo fizicki da nije lagano.al daju ti da jedes.

i zaista su uslovi bili odlični, plata dobra i na vreme

Тако је сада рецимо радницима у магацинима оних фармацеута "Иванчић и синови", управо Иванчић их буквално сваки дан обилази, доноси им клопу, заблеји са њима, пре годину и по је 45к била плата, не знам да ли су повећавали.

Ако још има градилишта и ти се одлучиш да радиш на градилишту, купи и носи шлем. И виђаз на мађарском значи пази. И ћути и ради, никада немој да причаш.

i prvo zaposlenje mi je bilo "direktor proizvodnje i dizajna" u Omega profeksu (proizvodnja nameštaja od iverice)

Aooo Deky, da li je u pitanju bratska firma "Mega Sistem" doo, Pađine? Da li ti je poznato ime Zdravko Ilić?

Inače, da ne bude oftopik, nikad nisam radio dok sam se školovao. Ni srednja, ni faks. Nikad mi nije falilo novca, al sam se zato razbijao od posla kod kuće. Veliko imanje jbga...

u meku, moraš da se osmehuješ i wc šoljama
zajebi ahahaha

Počevši od šestog razreda, radio sam zidariju, stolariju, na benzinskoj pumpi, u praoni, razvozio piće i šećer, pakovo neku robu, prao prozore, na farmi čistio svinjce, vozio viljuškar, postavljo regipse, sjeko badnjake, bio kreditni referent, bio komercijani direktor, bio generalni direktor, a i politika je lepih para donela lololo

Kurcem nisam mrdao do neke 22 godine. Mislim da je sramota kad maloletnici ili mladji ljudi moraju da rintaju. Duznost je roditelja da im obezbedi zivot dok se ne iskoluju. Ako nemaju roditelje ili isti nisu u mogucnosti, drzava treba da pomogne.

Uvek radio za strane firme, u Srbiji nekih 10 godina, ali za strance takodje. U inostranstvu isto godinama na rukovodecim mestima.

U zivotu ne bih radio za drzavu Srbiju, domaceg gazdu niti bih pokretao bilo kakav posao u Srbiji. Sve mi je teze da objasnjavam ljudima kako mogu da zivim jebacki ovde, a da ne radim. Dosadan je narod u picku materinu. Po tome vidim da je zivot ovde od prvog do prvog i da se ljudi zesce natezu.

Aooo Deky, da li je u pitanju bratska firma "Mega Sistem" doo, Pađine? Da li ti je poznato ime Zdravko Ilić?

Lesonit smo i od njih uzimali, ne znam tog Zdravka.

Nisam radio dok sam se školovao ali sam jednom u srednjoj pomagao drugu da istovari neka drva.

Uvek radio za strane firme, u Srbiji nekih 10 godina, ali za strance takodje. U inostranstvu isto godinama na rukovodecim mestima.

Dodajte u pozadini neki zajeban ritam iz crnačkog repa.

Oj lovački ovde dan te jebo

Dodajte u pozadini neki zajeban ritam iz crnačkog repa.

Sto se tice bombasa i njegovog mladalackog zivota eventualno ova pesma.

https://www.youtube.com/watch?v=ubx6HQtM0FI

Tooo dio..uvek za strane firme..i ovde...u inostranstvu rukovodecći..isto..nos pratio sunce..ouuuujea madafakaaa...

Jeste tako bombas ali ako radis ti se prakticno treniras i stices samopouzdanje kako bih bio spremiji za buduci zivot.Ja eto volim da na sebe trosim platu dok sa druge strane sve racune osim interneta i hranu mi roditelji placaju.Najteze mi je bilo kad odem da uradim poso u kuci kod nekog lika koji je zajeban i u tom trenutku bio pijan i kad je doslo vreme za placanje on kaze meni i kolegi "decaci sta da vam platim gubite se odavde da vas sad ne sravnam s zemljom" mi na to odgovorimo tako sto smanjimo cenu medjutim lik odlazi uzima seljacku kobru i kaze "mrs goveda jedna vi ce meni uzimate pare" i odosmo onda nismo hteli vise da se raspravljamo.Gazda nas je kaznio odbijanjem od plate na obojicu za cenu usluge.Inace ostatak posla mi nije uopste bio naporan niti tezak.

Armin je kao mali čuvo obuću pred džamijom