Prijava

Jebi ga, mora u korenu da se sasece batjo!

Jel su vama ubacili poJene sa klupe, ako neko iz prve nije igrao?

O vrag ti sricu odnia, ulazi igrac sa klupe umesto onog iz prve postave koji nije igrao i sa sobom u prvu postavu ce donijet pojene koje je ostvaria dok je bia na klupi, normalno normalno, sve je to normalno sto bi reko Muta Nikolic..Uci ce kao sto je Salo rekao Bogdanu da ce uci sigurno jedna trojka, sigurno..

Aktivirana divljakarta odma posle drugog kola. Nema se šta čekati.....

Ja bogme sa -4 ulecem u trece, Paje AUT, dok ne krene da igra. Ovim sam zadovoljan 70 pojena nije lose

Koliko puta u sezoni imamo pravo da koristimo ove bustove, 3x kapiten,klupa i svi u napad?

dobro je da sam ovo za kapitena iskoristio kad ibra dao gol

de si mito kako ide kladza

slabo igram u poslednje vreme, obaveze stisle nema se vremena

I ja zamenio Vardija Aguerom i plus stavio Agueru tripl kapitena, solidan zajeb

U jbt, nisam dirao ništa od prvog kola, al nije vrh daleko. Ostade mi 21 bod na klupi ovo kolo. Lijepo je opet igrati fantazi. Jebem kevu Lukakuuuuu.

Leti leti leti Dele ALi!

I on i jebena usrana odbrana Arsenala, nek se gone u kurac.

Nezadovoljan sam jer sam vagao i na kraju ostavio Defoa na klupi umesto Longa.

Polako se slazu kockice, Ibra ne moze da omasi onoliko sledecu, a Aguero ne igra, jebacemo ove sto imaju AGUERA ALE ALE ALE!

Срање коло, 32 поена, нико ми у тиму гол није дао. Френд није играо ту бих вероватно добио још 6 бодова, Марез мајмун маши пенал.

Koja glupost što Bejnsu nisu računali gol iz penala, nego pisali promašen penal ali zato asistenciju jer je od stative udarila u Givena i onda u gol

Prodao sam Vardija doveo Aguera, sad će verovatno Aguero da sjebe zadnju ložu na trenigu a Vardi da metne 3 gola u sledećem kolu.

:)))

aguero zabo onog brata laktom mozda dobije suspenziju, zna li neko ista o tome?

tokom ove nedelje ce biti odluceno

Mito to je svjetska zavjera protiv srbskih igraca, ne vredi se uzrujavati, vidis sta nam rade..