Prijava

Nista, morao sam wildcard da odigram, ali sada imam paklenu ekipu, bar mi se tako cini. VREME JE ZA BODOVE !

Slabo mi kolo ali Lukaku me spasio bez njega bi bilo katastrofalno kolo. Zajebo sam se što sam promenio kapitena uposlednjem minutu.

Не заборавите да наштелујете тима, вечерас почиње прва текма.

Како ме је Клоп зајеб'о прошло коло. Ја ставио Кутиња да буде капитен, мислио сам баш да ће Ливерпул дати много голова, рекох мог'о би Углињо да завуче који и да асистира... А Клоп педер га ставио на клупу. Ја рекох само да га не убаци пред крај без везе, он га убаци у седамдесет и неком минуту баш без везе... А вајс-кептен ми био Лукаку, попиздио сам кад је дао хет-трик.

u jbt tacno bih zaboravio fala

sejm stori Sreto, bat bit diferent, ja imao Kapuea na klupi, i ovaj usranko udje pred kraj.

Kapue kida, ali mu i dalje ne dajem sansu, a trebao bih, pa sta ako je MANCESTER prekoputa?

И мени Капуе остао на клупи, баш сам се наједио. Како време одмиче, све ме више нервира постојање клупе у овом фантазију, било би баш лепо да буде у евролигашком, сви на терен.

Kupim Firmina i sad čitam da ne igra, pa jebem ti sranje jebeno i fantazi i sve

srećan kapue svima koji slave

Не сећам се да ме са неким играчем укењало као са Капуеом, купио сам га само јер је био баш јефтин а читао сам да ће прву да игра

Opet sam ostavio kapuea na klupi, mnogo sam glup jako nestvarno.

Sad sam napravio izmenu vijeka,jeste da mi je treci spic Diamande iz Hala, ali bar imam brutalnu sredinu, po imenima. Jos nekako da skrckam za jos jednog dobrog napadac pored Ibre, i valjda ce da krenu bodovi da dolaze sve im jebem.

Uh kakav sam.jebačk tim napravio

Za tri nedelje se penjem.na top20 vukajlija

Kupim žirua i sad izbaci da ne igra, pa jebem ti sranje jebeno i fantazi i sve puko sam 8pts

Ja iskoristio vajld kard, promenio gotovo sve. Trebao sam to odmah da uradim, nego izgubih 12 poena u trecoj i 8 u cetvrtoj na transfere. Nije lose ni ovako, zaradio sam nesto malo, ok tim ako se ne budu povredjivali smradovi i idemooo.

I da jebem eriksenu mater, 6 kola drzim konja bude li sad proigrao jebo sam mu mater.

Nije moglo odmah. Ja sam probao i nuje mi se dalo pa sam.dao 24pts pre tri kola za menjanje.

Eriksena ću da promenim za dva kola imaju sad lake tekme, a kurcu ne sluzi tip. Mogao bi da se ubacci bolji igrac. Al cuvam.se da menjam ibrahu imaju od sl kola dve teze utakmice

Е, је л' имамо само једну вајлд карту или се током сезоне негде око Нове године добије још једна? Мислим да је пре пар сезона било речи о томе, ал' сам заборавио.

Trebalo bi tamo za njihov božić kao poklon još jedna da bude, tako je do sad bilo

sad je po jedna za svaku polovinu sezone