Prijava

Jel realno da se pegavo dzindzer govno povredilo? serem mu se u usta

Dali ste spremni za novo kolo sreće

Vrlo moguće da će moj tim da napreduje za dva mesta, predviđam dva gola ibrahimovića, jedan kutinja, i dobre odbrane jakupovica. I naravno gol negreda

imate jos 2h za izmene

Нисам се сетио данас, мада ми је тим био намештен још током прошлог кола, кад сам извршио измену. Не бих ништа ни мењао, сем што бих вероватно скинуо траку Агуеру и одлучио се за неког другог, јер нисам уопште сигуран да ће Сити остварити добар резултат.

lamela mutavac omasi penal umesto +5 dobih -2 PU
ipak preuzeto prvo mesto, prati me takodje veliki poznavalac dario dezaneiro

Ладно су Волкоту уписали асистенцију, а колико сам видео Окс је напуцао Кошчелнија у руку.

ja i dalje predvidjam da je Arsenal champion

Nakon katastrofe u prošlom kolu i pada sa prvog na osmo mesto, ovo je malo bolje, posle ovog četvrti, ali mora to jače

Nisam zadovoljan napravljenim izmenama, ocekujem 40 bodova ovo kolo.

Kao picka sam ubacio Aguera. :S

Napravljene izmene su odlicne u mojoj glavi. Ali tako je bilo i proslo kolo i uzeo sam 21 bod smesno. Uleteli su Sančez,Kutinjo, Staridž, Aguero. Pukao sam dobre bodove ali biće naknade biće.

ja mnogo rizicno odigrah i to -4 poena jos, a opet nisam uspeo da zamenim golmana i stopera mrtvake koji ne igraju uopste vec pola miliona na njima ode

И ја улазим са -4 у ово коло, а то баш ретко радим, али Холгејту цена пада и никако да се заустави, а бодова нула.

Сад ћу да вам покажем нешто.

i meni holgejt, mada doneo brda poena dok je igrao, posle se oporavili prvotimci i jbg, drugi majmun je myhill

Незгодно је за хватање принта, ево линк:
https://fantasy.premierleague.com/a/team/32304/event/7

Ако не ради, идите на глобалну лигу и нађите лика који је осми.

Погледајте број трансфера. Нула. Лик није направио ниједан трансфер и осми је на свету.

И што је још јаче, прелистао сам претходна кола. У сваком колу му неко повређен, типа Паје није играо неку утакмицу и ту му аутоматска измена ради посао и убацује с клупе Дефоа који је играо и донео бодове. Значи, лик чак није ни клупу и први тим дирао од почетка.

Капирам да можда ни нема појма да је осми, направио фазон и заборавио хахаха. А ми лупамо главе и имамо очајне ретултате у поређењу с њим.

Ja imam transfera svake nedelje kao Zvezda u letnjem prelaznom roku sve ti jebem, ne mogu da ubodem nista. Sve kao jao Paje, ovaj onaj, ko ce drugi da ga da i onda dodje Kapue i ispisa mi se u oci a sedi na klupi bukvalno na poslednjem sedistu, znaci ono pre ce ekonom da mi udje nego on.

i dade ga kosta a ja ga izbacio, kad god nesto pametujem popusim kurac

Moja dva napadaca mi donela minus 3 boda. Ende.

колико се брзо мења цена Златану, стигао са почетних 11.5 до 11.9 а сад је на 11.4

Napravio sam izmene, ali nisam zadovoljan,falilo mi bukvalno 0.1 da napravim zeljene... jebem li ga, mora da me usere sa nekim kapitenom koga niko nema, pa da se vratim u igru.

Aguero daje dva komada minimu, izbacio sam ga ko mu jebe mater