Prijava

Murinjo iz Maradika suvereno drzi prvo mesto ali osvojice titulu FPL menadzera isto kao i Svabo

Коначно једно одлично коло за мене, иако би било још боље да ми није Ален на клупи.

Ja sam odlucio sledece posto je postalo nemoguce da se igra.

Ubacim Aguera, minus 3, izbacim ga, svi ga za kapitena stave. Sredina brutalna, donesu mi 10 bodova.

Dakle stavljam Aguera, Sanceza, Kutinja, Azara, Kostu i Ozila ili Volkota. Ostali svi ovi od 3 boda, jebe mi se.

Isto ce svako kolo da mi donesu. Ja izmisljam Bonija, presrecan sto je dao dva gola, donese mi jednom u 10 kola 5 poena. Serem ti se u fantazi :D

Dakle stavljam Aguera, Sanceza, Kutinja, Azara, Kostu i Ozila ili Volkota. Ostali svi ovi od 3 boda, jebe mi se.

Sve njih u jedan tim? Daj mi hack koji koristis

Nema hack, nego -48 u sledece kolo, jer nemam wild card. Dakle svi ostali su mi po 4 poena, neki Stevo Glogovac i ekipa, ionako ova sestorica donose 70 bodova nedeljno

Ako ne uguraš nekako i Lukakua ništa nisi uradio.

ako te bude islo ko na kladzi ostaces na tih -48

(:

Ako ne uguraš nekako i Lukakua ništa nisi uradio.

Necu da preterujem

Kojih -48, kapiten ima jos minus bodova da mi donese, omasice penal fazon opet

aguero prokleti govnar ne prestaje da sipa a stize casa ko zna koja a ja i dalje odbijam da ga kupim

najbolji igrac svih vremena

na fantaziju da, ovako mora da stane u red iza Mesija i Pirla

Pokusavam da se setim iz kog sam razloga prodao Defoa prekjuce. Jebem ti budalu.

Defo meni doneo najvise poena legenda

Оде Стоунсов клин шит, а Френд ми на крају клупе, пу

Иначе, Суарез најбољи нападач света већ 3-4 године, какав Агуеро.

Suarez kad da gol,nekom drugom osim noricu i spanskoj sirotinji koja ne igra odbranu mozda moze sa defoom da se nosi

ајде не лупај, коме то није дао гол?

ел агуеро дао пет комада јунајтеду можда или распалом њукаслу?

колко је агуеро дао голова у финалу лш? тако сам и мислио

ПОКРИЈТЕ СЕ УШИМА АГУЕРОВЦИ