Prijava

http://rs.n1info.com/a179899/Biznis/Stanodavci-najavlju-prestanak-izdavanja-zbog-poreza.html

Kako vam se ovo čini? Da li su podstanari u pravu sa ovim "isključuju nam struju deci, ne možemo im kuvati vareniku" ili su stanodavci bez razloga satanizovani? Pošto nas ovde ima dosta dođoša koji su bili ili su još uvek podstanari, kakva su vam iskustva sa gazdama? Ko je ovde u pravu?

Podstanar sam bio skoro deset godina, i koliko se sećam, sve su bili loši ljudi sa podjednako lošim stanovima. Kad sam bio studentsko govno, uvek mi neka baba bila gazdarica. Jednom, ko za kurac, gazdarica je bila glavna u skupštini stanara i maltene sam živeo sa cimerkom, jer svaki tren dolazila. A iskreno je velika muka podstanarska u Srbiji.

Zavisi odakle gledas. Izdajem. Sve popravke radim stanarima o mom trosku ako ih ima. Hoce neke bolje pakete interneta, tv-a, platim pola troskova. Ne uzmimam depozite posle odjave na kurvanjske fore. Imaju klimu, nov namestaj, svu tehniku. Ne dosadjujem ljudima, ne idem da ih obilazim.

A govana da ima-ima. Jebiga, kolko para tolko muzike.

Inace znam i podstanar kako je biti, ziveo kao podstanar davno (krace vreme doduse). Ne dao Bog nikom.

Bombas prosao sito i reseto, postovanje za coveka. Zvezdas sam al sam se najezio

cek, oce internet 20mbs umesto 10, ti platis pola razlike novog paketa ?

Ne brt, na primer ima pripejd internet sa 4 MB, hoce sad postpejd sa 50 MB, trosak uvodjenja, novi paket i ostalo. Racune mesecne ne placam naravno.

PROSEČNA SRBENDA
Bombas prosao sito i reseto, postovanje za coveka. Zvezdas sam al sam se najezio

Evo najlepse te molim, pokusaj da ne zaseres bar jednu temu u kojoj se pokusava doci do smislenog razgovora. nemoj biti debil

Од тројице, двојица до јаја.

Први био неки Србијанац који је тражио од једног ћалетовог пријатеља који је ту становао да му препоручи неке Крајишнике, реко да неће да има посла са домаћима лолек. Био прекоректан, разишли смо се после 8-9 година јер су хтели ту да покрену неки бизнис, жена му кројачица, тако неки курац, иначе капирам да бисмо и сад били тамо.

Други је био неки земо који је при усељењу обећао да ће реновирати купатило, па развалчио и одлагао то доста и тако стално завлачио око неких ситница и генерално је говнарко и код њега смо остали свега годину и нешто, прешли у идентичан стан испод тог и то за мању кирију. Ту је други власник наравно, код њега смо и сад, неки млађи лик са женом и дететом, исто прекоректи људи, немамо замерки.

Закључак, није битно далиси Србијанац или Крајишник или станодавац или подстанар битно је какав си човјек.

Kad sam bio podstanar s porodicom, svi stanodavci su baš bili loši, kao i stanovi. Nisam u fazonu da pljujem Srbijance nikad bio, ali sam za deset godina i četiri stana upoznao baš loše građane.

Nisam nikad bio podstanar pa nemam pojma, moji jesu i to u nekih 10 stanova i rekli su mi da su svi do jednog govna.

Stanodavac jesam i ono nemam pojma kapiram da sam ok mada sam ok jer su i stanari ok, dodju ljudi do mene kad se cujemo da sam gajbi i donesu kiriju ja im u stan ne idem jer koji cu kurac tamo osim kad se nesto sjebe pa odem da vidim i popravke placamo po pola. Mada i ljudi nekad ne traze npr okrecili ljudi sami samo me obavestili da su okrecili. Kul je ovaj lik muskarac, zenu i decu sam mu video dva puta u zivotu

Koliko stanova izdajes?

uuu ne placaju porez drzavi to je greh veliki.sad hoce i stanodavce da pljackaju

koji porez koji kurac.recimo covek se mucio da kupi stan, radio po nemackoj cistio tudja govna itd kupi stan koji ce da izdaje da mu kaplje neki dinar vrv bednih 100-150 e i sad treba da placa porez drzavi.zbog cega?aj da mu je drzava poklonila stan pa da razumem.sta koji kurac ima drzava sa stanom koji je on kupio

tom logikom sto se onda placaju porezi za kuce,placeve...kupis,tvoje je.
kao i vecina zakona.bice donet i bice mozda par nekih prijava i to je to.izdajes?ne izdajem,to mi tetka.dao sam joj da se jebe u njemu.i pusite kurac

Nisam pravnik po struci, ali koliko znam ako bi se zaista usvojio taj zakon za da stanodavci plaćaju porez, zar to ne bi bilo dvostruko oporezivanje s obzirom da stanodavci već plaćaju porez na nekretninu.

valjda ciljaju na profit od izdavanja.to da oporezuju.ako ga ne izdajes,nisi zaradio na njemu.ne placas...valjda...tako sam skapirao.
sem godisnjeg obaveznog haraca.

Nisam pravnik po struci, ali koliko znam ako bi se zaista usvojio taj zakon za da stanodavci plaćaju porez, zar to ne bi bilo dvostruko oporezivanje s obzirom da stanodavci već plaćaju porez na nekretninu.

Ne. U ovom slucaju bi se radilo o porezu na dobit. Uzgred jebem im mamu da im jebem mamu, skoro sam platio porez na stan u kome ja zivim, 74 kvadrata oporezovano preko 14.000 dinara godisnje. Oni nisu normalni majku im jebem.

POKRADOŠE OVAJ NAROD

USTANIMO ILI NESTANIMO

PRAVIMO SE PAMETNI NA FORUMU