Prijava

Onu psiho fotku, Labo. Kilogram je stalno poteže. Nekad stvarno pomislim da ćeš izleteti na ulicu s nekim vatrenim oružje i poubijati kurve, trudnice koje puše duvan, i po 2-3 odbornika stranaka u vlasti na lokalnom nivou. Polako samo.

Dobar anticipacija proviron,i ja verujem da je u stanju slicno da uradi

hahah obriso sam post necu vise da padam pod vas uticaj.ko vas jebe mislite sta hocete

Ma bre nije bitan uticaj, kad ti naleti zuta minuta i krenes brejvikovati ko po minhenu... Bice malo bezveze sto smo mozda mogli sprijecti to a nismo nist uradili po tom pitanju :(

Inace, mali savet za tajkune glede prijema nove sirotinje

Ne primas na stan dva tipa ljudi, pro sportistu i dve devojke. Sportista jede u restoranima klupskim, frizider iskljuci i posle godinu dana mos da ga bacis od budje. Legne na krevet, digne noge na zid i udara lopticom dok malter ne probije. Generalno aljkavi.

Di su dve devojke tu je i treca ilegalna, od toga barem dve imaju momka. Momak je obicno Rados, automehanicar iz Borce sam svoj gazda. Mirise na kolomast i karburator, vonj njegov i sperme udje u zidove, ne mos ti to vise okreciti. Posle neka beba treba to da mirise.

Često sam kačio Pukija ali sam obećao da više neću a i plašim se da mi se ne nasiluje lešine loše stvari se dešavaju dobrim ljudima.

Ima tema Puki inače ok? Tu možete Puki postove da kačite

nema mnogo tupavih ljudi kao ti, samo tebi i somiju je zanimljivo da okacite moju sliku i iskopirate ispod tekst koji sam ja napisao i onda mislite da ste izveli super foru

ne seri jeste zanimljivo...

Mislim da ja kao čovek koji je obrtao ture parama od kirije (dakle poslednjim) imam puno toga da kažem na ovu temu. I jedni i drugi su govna

Mada ne znam kakvi su stanodavci u Dohi. I koji ekstremitet odsecaju za prosut djuveč po tepihu.

Imao sam ja dve stanarke dosle da studiraju, male, mrsave, ja se postavio onako zastitnicki prema njima, a one me stalno zivkaju za neku glupost, ja dodjem one odma kafa i tako, neki sorcevi, vide im se smesne male pickice, ja se okrecem disem duboko, sipam kafu ko za vrat i odmah bezim. Posle kad su otisle iza kreveta nadjem industrijsko pakovanje kurtona i svesku tipa, pera mika boro pajo, ponedeljak utorak petak, one se jebale ko stuke. Ja sam glup, to je tacno, ali ne jebem stanarke, to je radio moj pok. Cale pa su slabo placale kiriju. Jebao sam samo jednu sto mi polomila vrata na ves masini Candy, nisam mogo nigde da nadjem da kupim.

A trebo si jebiga.. pa i da prežališ neku kiriju.. sad se jedi

Hahah, nisam ni sumnjao da će torazulu imati šta da kaže na ovoj temi, sa osvrtom na tehničke detalje, naravno :D

Ja sam izdavao, pa otišla firma pod stečaj i plaćao kirije kurti i murti jbg.. Zadnjeg stanodavca sam umlatio ko pičku pre nego što sam otišo jer mu je smetalo što sam dovodio kurve i pijančio.. puko mi je film kad mi je ušao u stan u sred akcijanja.. ona gore na meni ja udaram ozdol krvnički i cedim joj sise ko limun.. deset sekundi pre nego što sam počeo da se grčim on upada i pali svetlo i počinje da histeriše.. ja sačekam da svršim poso i reko e sad ću da ti se najebem majke.. zbacim malu i onako go sa dignutim kurcem počinjem da ga kovem.. ova ga spasila umirila me.. čeka me tužba kad se vratim.. ako se vratim

Taj Obrokov stanodavac je bio Albert Anštajn.

Stevane izdavao sam Krajišnicima.. Koji ste vi kosovari majko mila..