Prijava

BorisB.

И најбоља риба се некад уплаши и спетља. Можда јој није било све потаман, можда није била сигурна да ли јој је фризура добра,можда је умислила да изгледа дебело у томе што је обука. Пробај опет да разговараш, ако си сигуран да јој се свиђаш (а и она теби). Ако и други пут уради исто, тражи другу, ова онда није баш под либелу.

Lezbejka jebes joj mater

Prepičke su inače u našem društvu generalno uv elikom problemu zbog muškaraca kao Boris bez samopouzdanja.

eh,da je upoznala jebace sa vukajlije...
nikad druge ne bi vise gledala.

Bio sam baš kul, u svom fazonu kao i uvek. Nisam imao problema sa samopouzdanjem te večeri. Pričali smo i sve je išlo super. Igramo, i privili se jedno uz drugo a ona kao gleda sa strane, i krene sa pričom moram do toaleta. Onda drugi put, zove me drugarica. Totalno mi nije bila jasna.

Možda je trebalo i ti do toaleta da pođeš.

Da se udaviš u wc šolji, da se razumemo.

defintiivno trebamo reotvoriti daun institut na vukajliji

јел ово онај стручњак што је качио ране радове рамба у трансфер теми

рамбо је ипак милостив према таквимa, чак и савјете даје
https://www.youtube.com/watch?v=W5Bxv26qLLE

Pustio sam joj poruku i pitao je zašto je delovala tako odsutno, ona je rekla kako je bila smorena zbog "porodičnih problema". Da li laže? Ili me stvarno ne gotivi?

Zaljubljena je u rođenog brata.

Pustio sam joj poruku i pitao je zašto je delovala tako odsutno

HAHAHH koliko jako ti jebati neces

brat sestri najbolje smesti opaaaaaa

mora da su joj prebacivali zbog skole

mozda joj se razvode

devojka od brata trudna

otac se sukobio sa stricem

majka sa sestrom

Pustio sam joj poruku i pitao je zašto je delovala tako odsutno, ona je rekla kako je bila smorena zbog "porodičnih problema". Da li laže? Ili me stvarno ne gotivi?

Чекај! Јуче си рекао да те готиви (јој, како мрзим ову реч), да те "поздравља преко пријатеља", а сад те не готиви? Одлучи се.

HAHAHH koliko jako ti jebati neces

Хахаха! Баш то!

Bokile, kupi Staforda i onda joj se šetaj u paketu sa njim oko 5 dana pretkućom. Ako to ne upali kupi BMW jbg.
Nema na čemu

можда јој је отац направио дјете/брата