Prijava

Možeš li da osetiš emociju što je bonbas okačio sliku gde piše da je Kokeza otišao po novog trenera sa stilom?

kako li se osecaju ljudi koji nisu nista postigli u zivotu ili koje zivot nije mazio nego im smestao dok gledaju ovo.

edit: Zamislite kako se osecaju ljudi koji su igrom slucajeva postali mladi roditelji dok gledaju ovo kao jedna moja drugarica

Jebeno preuveličavamo uspehe naših sportista (nebitnih) samo da bi nekako probali da umanjimo bol i tugu koju osećamo za sportistom (bitnim) koji je izduvao kura© a to je Nowak Dyokowich

novak djokovic je nebitno govno. Glavata budala. Bas mi je drago da je ispao ko jadnik

Kako bedan doček jbt

blam od dočeka čujem, jesu barem vratili kosovo

mi pod hitno mora da osvojimo nešto bilo šta konkretno, pljevlja, ćustendil ako ništa drugo, da malo spadne ova nacionalna frustriranost, ružna

Jel ima Djovaka u publiki?

Da li Bobi place u cosku svoje kuce sa vjernim pristalicama?

Di je ona kurva jebe se sa nekim u dalj?

Pitanje za Novak, Bobi i odbojkaška muška ekipa:

DE VAM USPEH SOLINPJADE SIROTINJO?

sto je blam docek, bilo masa ljudi?
v e l i c a n s t v e n docek!!

eto ga jebeni djovak naravno da nije dosao da ispostuje publiku govnarko glavati

al sam umro od smeha kad sam video Ollanika u prvim redovima u majici Novak Djokovic No1e kako navija srbija srbija srbija

>đovak ispadne odma na turniru
>dobije veći aplauz od svih koji su osvojili medalju

a realno doček je bio ko sajam stoke krupnog zuba u batočini

dobar je docek, ja ne znam sta ste ocekivali i kako ste zamisljali to....nisu to organizovane grupe navijaca jbg nego narod popaljeni dosao u velikom broju

Meni puno srce kad vidim decu da se dive sportistima i zele da krenu njihovim stopama, ali onda negde usput zatrudne i udaju se za Radosa autolimara sam svoj gazda

Jel bio Đovak? Ozbiljno pitam.

Nije, moro je setati Pijera!

Нисмо навикли да правимо дочек за оволико спортиста одједном, зато је и било оволико пропуста. Ипак је Нолетова ужа фамилија мање бројна.

Simptomaticno da su izostali Nolo i Spanovicka. jebu se nedje u pauzama dopinga