Prijava

Pokrecem ovu temu jer u moje godine kada uvidim neke stvari koje sam radio u detinjstvu mogu opisati kao obican gubitak vremena.Mogu da navedem npr anime gledanje crtanih filmova poput dragonball z,digimona,pokemona,konan varvarin itd... pa i gledanje filmova poput terminatora,serije mocnih rendzera,betmena i sl je uopste bio nepotreban gubitak vremena gledajuci nestvarne stvari i stvarajuci opterecenje na psihu i da to vreme se moze provesti na mnogo kreativniji nacin npr u pravljenju torte sa drugovima i drugaricama sto sam i radio cesto za vreme osnovne skole kad god se okupimo kod nekog od nas kao dodatak na to sto smo se igrali neljuti se covece,monopol,loptom sve od fudbala preko rukometa i odbojke pa do neke vrste improvizovanog ragbi-ja itd...U skorasnje vreme mogu reci slicno za video igre poput warcraft III,cs 1.6,league of legends da predstavljaju pravo sr*e i gubljenje vremena zbog koga se kajem al sta cu jbg kada sam poso u sredju i kada su izumrle prethodno navedene drustvene aktivnosti poceo sam se navlaciti dosta na igranje ovih igara zbog cega se jako kajem dok kad mi je jednom kvrcnulo u glavi i kad sam prestao igrati ove igre poceo sam raditi na sebi trenirati kao i preso sam u novu vrstu zavisnosti dopisivanja sa vise devojaka na fejsu i badoo (nemora da se sa svakom sastanem i nadjem ali dopisivanje znaci puno).Danas sedim tako i razmisljam kako sam mogo biti mnogo bolji covek da sam znao pametno iskoristiti to vreme koje sam tako uzalud bacio na anime-e i na igre.

na citanje ovog posta iznad

Hm, toliki tekst a ne sadrzi "sig!".

Najviše sam vremena izgubio gubeći vreme

Igrice, dopisivanje s devojkama i studije istorije.

Al za komp najviše on me je baš onako temeljno uništio

Bez kompa se nemoze zivi tako da je od velike vaznosti kontrolisati kako se korisiti kao i smartfon takodje.Ima mnogo kvalitetnih igara poput recimo farcry 3 koje obogacuju zivot ukoliko igras sat vreme dnevno do onih poput dote koje samo su gubljenje vremena.

Jebanje clana bombas u mozak na sajtu vukajlija.com

na drkanje i forum vukajlije. mada nije toliko lose, sada te dve stvari radim simultano pa gubim manje vremena

Kako fc3 obogaćuje život leba ti

Pokemon Go. Nova igrica. Narod potpuno poludeo za njom. U pitanju je igrica za mobilni telefon a igrač hvata pokemone u realnom svetu, što igru čini zanimljivijom. Podržana je Android platforma i iphone platforma. Preporuka za sve sa novojim telefonima.