Prijava

vest hem je u fazon, aj se svima iznapusavamo kurca

Fadjo jedva cekamo da ukrstimo koplja sa vama. Iako ste lose krenuli, gajite ofanzivan fudbal lijep za oko, sto mi postujemo jer i sami tako igramo. Bice divna utakmica.

Pošto ovo nema apsolutno nikakvog smisla kapiram da si napisao zato što ti smeta moje pominjanje Vest Hema u prvom licu. Samo da razjasnimo nisam ja birao da navijam za Vest Hem nego živim od 2004 na Ist Endu. Nekad sam bio redovan na utakmicama ali nema se vremena a i kriza sad brexit i tako to, mislim i dalje imam više novca od tebe sigurno. Poyyyyy

sirotinjska spika jaka je u tebi

pjevas li kad se napijes aaaaj em blooouin babls smol baaabls in diii eeer

Hahaha da i razmišljam kako je sad sve sranje a pre bilo bolje kad su igrali Mur, Hrst i Piters.

Kakva legenda ovaj sudija s meča Brnli-Arsenal, bio je na 5 metara i gleda Košelnog u ofsajdu kako ga lopta napucava u ruku, i priznaje gol :)

ma ko jebe barnli...

Lukaku zver! A kapiram da su i njemu lažirane godine kao i većini iz Afrike.

Lukaku zver! A kapiram da su i njemu lažirane godine kao i većini iz Afrike.

Sumnjam. Lik je rođen u Belgiji. Zar misliš da tamo takve zavrzlame mogu da prođu?

Рођен је у Белгији а и ћале му је био неки фудбалер тамо.... Те преваре су фазон могле пре 20 година негде да прођу, сад играчи иду и на магнетне резонанце где се утврђује преко костију број година (ваљда је ФИФА за турнире млађих генерација то увела као обавезу, не знам).... А и кад клубови улажу брдо пара за некога контам да сазнају фазон тачну биографију играчевих баба и деда....

Žao mi što Lester nije prodao Vardija i Mahreza, ali to ti je ono, ako se prodaju navijači će kenjati kako su mogli da osvoje ligu šampiona sa njima, ako ostanu i pokažu da su samo "one season wonder" kasno je za prodaju. Ipak, sve najbolje im želim u Ligi Šampiona.

Ова фотографија нека буде амајлија.
https://pbs.twimg.com/media/BuY7GUXIEAEKKqM.jpg:large

Има л неко линк за Ливерпул Јунајтед?

мурињо смара, вратите ван гала

Sad će Ibra da ga nagna.

preveliki je ulog igraju na sigurno, zadovoljne remijem obe strane

ma da, iako najbogatija liga ni za koga se u Premijeru ne može reći da je zadovoljan... Mačester junajted govno godinama, brat mu gradski pušač kurca u Evropi i pored miliona, Čelzi ista stvar, Liverpul će verovatno nešto osvojiti narednih 70 godina, ispunio je kvotu za prethodni vek, Arsenal ne vredi pominjati... I na sve to dodje jebeni Lester i uzme im titulu. Logično je bilo da nešto menjaju, taktiziraju, a tu nema lepote ni golova iako sam ih večeras očekivao

manc postaje novi liverpul.nece se 50 godina oporaviti od odlaska fergusona.

Премијер је можда најуједначенија и најинтересантнија лига за праћење, доста захваљујући огромном маркетингу. Кроз тај маркетинг и то ''грађење култа'' премијер лиге доста пара се слива у њ. Али да је најквалитетнија, далеко од тога. Много јефтинији тимови их јебу по европама, Енглеску репрезентацију са ЕП избацује Исланд...