Prijava

Premijer liga BiH > Premijer liga Engleska

Španija se igra Zvezde i Partizana, samo bogataška verzija. S vremena na vreme se umešaju neki slaninari i eto.

Atl Madrid nije slaninar ok?

Englezi su pametno izabrali da im svi timovi budu jednak kurac od ovce, zato je neizvjesno do kraja svake godine. Čim napuste ostrvo neko ih poliva po faci.

Pa što si ih onda pretpostavio? xD

Mislio sam na neki opasan Deportivo!

Au, kakav čas Čelsi drži Mančesteru!

Smoling jebeni, hahaha! Još im on kapiten!

Matic pojeo Pogbu, a realno nema manutd odbranu da se bori za titulu

Kao tvoja keva meni što je držala časove seksa

HAHAHAHAHAHAHHA! Kantelele! Pa jebem te živote!

mitrovnjak zbomba 2.u drugom im kicme polomio,pa posle grbavio penal da puca,a onaj jos veci grbavac mu ne da.ko 2 klinca ispred zgrade kada se pickaraju ko ce.

Konacno da Westara igra dobro na novom stadionu. Mancesteri dave prvo poluvreme.

Šta sve brani Hiton jebo mater svoju.

gledao sam poslednjih 20 minsa da ispratim mocni barnli.jedino pogba igrao za to vreme.
ovi ostali ko gomila govana po terenu.mislim na skupinu junajteda.
ovi iz barnlija nabijali lopu u picku materinu.veceras ce da piju dok ne pocrkaju.

Gledao si sa igracem manje jbg, sta nije ulazilo i sta je branio ovaj brat nevrovatno, kad nece nece
A drugi zuti za ereru poklizao se lik i da mu crveni haha ma daj govnari govnarski

Stvarno sam ocekivao neizvesniju tekmu, jbg. Azarov prvi gol perverzija, Celsi uz siti prvi favorit za titulu sig.

Kakvo pisanje. Toliko o Evertonu kao o hitu prvenstva ove godine. Jos da neko spusti i drugu polovinu Mrsisajda i ja srecan.