Prijava

Everton se oslobodio 10tak igraca za koje nije cuo,Totenhem za sad cuva tim, bit ce opet u vrhu, sjajni mladi momci

Morata, izgleda, u Junajtedu za 70 miliona.

murinjo potrosio do sad na igrace 17 milijardi

izgleda da ce onjekuru potpisati za vest hem.nisam znao ko je,al vest hem i arsenal su se cimali oko njega.iz druge belgijske je ima 20 godina.22 gola i 8 asistencija za 38 tekmi.arsenal ga vec uzeo,pa se ovaj predomislio.verovatno je dobio garancije da ce igrati u WHU.

Bafetimbi Gomis izgleda u Galatasaraju, lolcina. Ne mozes kad je crnac, nema mozga, ili ga ja precenjujem ne znam. U Marseju dao 20 golova na 32 utakmice, po meni mogao je da se vrati u PL negde, jos je slobodan, sa Svonsijem mu istice ugovor za 15 dana.

Al opet dobio je 2+1 ugovor, 3.2m po sezoni.

dobar je on samo sto mislim da nije za englesku.pretprosle sezone u svoniju je za 35 tekmi dao 7 golova.toliko se ocekuje od defanzivnog veznog otprilike.ubijace on u turskoj.

kada smo kod turaka.kao fener hoce vardija i musu.iz turskih medija vest koju su preneli engleski.

Sad su kao reprezentacija migranata tek sišlih sa čamca onog gumenog.

mancester hoce matica da pokupi.40 miliona.
ukoliko lakazet dodje u arsenal,ziru ce najverovatnije u vest hem za 20 milja.
lakazet oko 50 vredi.

http://rs.n1info.com/a280631/Sport-Klub/Fudbal/Junajted-dobija-pojacanje-iz-Reala.html
ako je ovo istina,previse je ovo para.doduse,to je mancester,oni samo da kupe,nebitno da li je isplativo.

elem,izgleda da nece lakazet u arsenal,a ziru mozda sada hoce u everton.vest hem pokusava cicarita za 13 milja da dovede.

Haha klasican Venger. Svako leto najavljuje Lakazete, Mbapee, Iguaine a zavrise se dovodjenjem nekih Elnenija i Gabriela.

hehe
to jeste.sanja lakazeta.a treba za njega 50 miliona da tutne.to malo teze za vengera.
a onaj vlasnik liona uvek govori da nece da ga proda.izgleda da i se lakazetu ne ide.tamo im je bog.
hteo je venger onjekurua.di god da sam procitao, to je neki super giga mega hard kor talenat.trebao je u vest hem,maltene i presao,al se nesto izjalovilo.na kraju ga uzme everton.hteo lik da ode u manji klub kako bi mogao da igra vise.nije 7 miliona nista za arsenal,al lik nije hteo da im predje.toliko je bila klauzula u ugovoru za otkup.

Ziru u Everton Lakazet u Ars, kako sad ne?
Ne znam je l vlasnik ili direktor pricao bas da su se skoro dogovorili, npr. juce izjavio bice gotovo za jedno 1-2, kako je Lakazet njihovo dete, i slicno, ali da je doslo vreme da se razilaze.

Ne verujem da je Morata jebeni 80 mil, to nemaze biti istina. Msm boli me kurac nisu moje pare, al onda nek plate i Perisica 60 kako se pricalo, i od Duljaja rekonvalescenta da naprave i 44.2 otprilike miliona.

I ja bas razmisljam da l ce da lici na nesto Onyekuru mnogo se proseravaju s njim, al nisam ga gledao jebiga.

stalno se te vesti menjaju.bukvalno iz dana u dan.i sve su tipa nek mi mama umre ako lazem.prelazi,ne prelazi.to za cenu nije jos sigurno.razne vesti se tu pojavljuju. onjekuru je na kraju pozajmljen anderlehtu.iz evertona.

Sta je sa onim Odegardom? I za njega se pricalo da ce biti novi Mesi itd i od kad je presao u Real niko ga ne spominje.

jebemliga.mlad je,ima tu jos sanse da nesto uradi.po vkipediji je bio na pozajmici u herenvenu i nije bog zna sta uradio.giljao uglavnom u realu b
edit:jos sledecu sezonu ce biti u heenvenu

odegard norveski hasim mastuor