Prijava

Poštovani,

ovo je moj prvi post na forumu i potrudiću se da bude koristan. Ako ne uspem u tome, izvinite, nov sam.

Stekao sam utisak da se na ovom sajtu ništa ne menja godinama. Zanima me zbog čega je to tako? Moj odokativni utisak je da postoje dve strane te priče, koje su uzročno-posledično povezane.

Ne želim nikog da ispitujem, ali me zanima, ko su developeri koji rade na ovom sajtu? Da li je to samo kaizen? Zašto samo on? Na čemu on radi ako ne posećuje ovaj sajt? Da li on na Vukajliju gleda kao na kravu muzaru, a on ide da ganja ženske u svom BMW?

Moguće je da je i kaizen počeo da zateže nešto, ali se smorio kad je video da spemujete po ovako važnoj temi? Stvarno ne razumem ljude koji se trude da budu duhoviti na temi koja je predviđena da im omogući koliko-toliko normalno funkcionisanje na sajtu. Ova tema traži daleko više poštovanja, jer je ovo način da mi dobijemo ono što nam je potrebno.

Da li postoje web developeri u ovoj zajednici koji bi možda i volonterski odradili nešto, u zamenu za neki odabrani sadržaj, ili možda neki simbolični novac, tipa 10 evra po rešenom problemu? Ako sajt ne proizvodi dovoljno novca za to, treba ga ugasiti. Mislim da je potrebno da se obezbedi kvalitetniji pregled bagova, na nekoj project management platformi, gde može da se prati status. Ovde postoje pitanja koja nisu rešena 7 godina i mislim da je to poražavajuće.

Neki od korisnih predloga su po mom skromnom mišljenju:
Editovanje komentara. Ok, predlog k'o predlog, ali meni smeta što je prihvaćen od strane kaizena. Ako je nešto prihvaćeno, treba da se ispuni
Увести опцију оцјењивања коментара!
Predlog: poništavanje ocjene. Ok, ovde možda samo za negativne ocene.
Ne radi pretraga Ovde bih skrenuo pažnju na to da pretraga ponovo ne radi, radila je do pre dva, tri dana

Dodao bih i neke svoje ideje:
Dodavanje humanitarne sekcije na forumu, gde ljudi mogu da zatraže pomoć. Link ka tom podforumu se može postaviti i istaći na naslovnoj strani sajta, ali mi malo smeta kada se bira neki sadržaj koji se ne uklapa u koncepciju sajta.

Voleo bih da postoji podforum: "Vaše mišljenje o...", gde bi ljudi mogli da otvore teme o nekom autoru i da se tu diskutuje. Ako postoji hejt između autora, tamo mogu da razreše stvari, da ne spemuju ostale, itd... Mada mogu da pišu i privatne poruke za to, al' opet lepše je sa nekom publikom.

Srdačan pozdrav,
NikolaKG80

Биће.

Каизен је

Sve je to nista u odnosu na to sta cu ja sad da predlozim: ------>UVODJENJE KOMUNALNIH MODERATORA

Ako se ne uvedu novi moderatori onda vise nema mesta na ovoj planeti za mene

Може умод за нове људе и размод за неактивне модераторе.
И умод за Лабокв

ako ovaj nikola nije planinarov dupli...

E ja bi uveo opciju da možeš da obrišeš neki post koji ti se ne sviđa (ali recimo da kad ga obrišeš da se samo tebi ne prikazuje)

Naravno mislim na tuđe postove.

@Црвени барон, podsetio si me na nešto. Ja bih uveo čak i da se obrišu svi autori koji su neaktivni godinu dana, ko ih jebe. Od stare slave se ne živi, trebaju nam aktivni autori, od kojih će valjda neko nekad napraviti nešto kvalitetno što može da se odabere.

kod za bojenje slova u tekstu, mala stvar a unela bi zivosti

Bez kraljeva humora nema ni Vukajlije, upamtite to!

1. Са Николом се не слажем само што се тиче поништавања оцјене. Исто као кад га не извадиш на вријеме, јбг, то ти је што ти је.
2. Постери су апсолутно пропали. Забранити исјечке и наслове из новина јер су јебено глупи постери. Забранити (бар на одређено вријеме) политичке постере, што је и повезано са насловима из новина, ЈЕР СУ ЈЕБЕНО ГЛУПИ ПОСТЕРИ!! Наравно, под политичким постерима не мислим на вријеђање Хрвата, Срба цигана јевреја итд. то може и то је супер, него смара вучиш педер тома гробар и сл.
3. Да поред + и - постоји и предложи за одабране, умјесто * нпр.
И да се на основу тога одабирају садржаји.

Govno predlozi evo jedan kvalitetan predlog
http://vukajlija.com/forum/teme/28068

Наравно, под политичким постерима не мислим на вријеђање Хрвата, Срба цигана јевреја итд. то може и то је супер, него смара вучиш педер тома гробар и сл.

OVO NEKI NAPREDNJAK PEDER

Drazo jebo te Djuka Bizon u prkno naprednjacko

baja ladno stavio u nadimak koliko je težak lol

Добро, смара и Бошко библиотекар и чеда прашак и шешељ смрад дебели и пајтић говно жуто. Извини ако сам неког заборавио. Ал ова два су упрвом плану аутора

Čudna je ta opsjednutost kilogramima ljudi i centralne Srbije...

vidis kako im lepo tepas jebem te usta naprednjacka. Ovamo aca i toma, a ovamo govno zuto... jebo li te vucic u glavu budjavu botu

Opet spemujete, odnosi se na dusan1001... @CicaDraza93:

1) meni je krivo kad udarim minus, a posle tri sekunde shvatim foru. Posle je jedino pošteno da krenem po posterima autora i udaram dva plusa, da bih u ukupnom skoru dao plus. Ne ide da čovek ispašta zbog toga što sam ja ispao glup.

2) što se tiče isečaka iz novina, djelomično se slažem. Ja ću baš ovih dana da napravim jedan takav poster, jer želim da izrazim revolt zbog gluposti koje mediji objavljuju. Naravno, bolje je pisati komentar na temu na sajtu tog medija, ali majmuni neće da ga objave. Cenzura koju mediji sprovode je ozbiljan problem, potpuno te usmeravaju na određenu stranu, tipa pedofilija je bolest i tome slično. Treba da se čuje i suprotno mišljenje.

Serem mnogo za pedofiliju, izvinjavam se. Moja rođena sestra ima dve ćerke, braća od tetke i strica takođe, ne bi trebalo s tim da se šalim, al' me iritira kad se klinke od 15 godina, koje se jebu, predstavljaju kao devojčice. Nego da ne skrećem sa teme mnogo.

Možda bi neko konačno rešenje bilo da se napravi neka tema na forumu koja bi se time bavila, da to ne ide u postere.

3) tu se slažem, postoje na forumu teme tipa "Predloži poster za brisanje, za odabiranje", mislim da bi bilo jednostavnije te funkcionalnosti prebaciti direktno uz poster

замишљам како неко направи сајт на ком можеш да обришеш коментар, да поништиш оцену, оцениш коментар и коментаришеш оцену. и онда сви оду са овог сајта тамо зато што има тих опција.