Prijava

Тешко је игнорисати све већу поплаву нежних главица које сматрају да нас Наса (а ко би други), рептилијанци и Синдикат изузетних подбрадака лажу у вези закривљености планете Земље.
Као и у случају других завера- шта мислите да може бити узрок томе? Осећај немоћности да утичеш на догађања ван свог најближег круга људи и потреба да све оно што прост човек не разуме припишеш некој моћној сили која, јелте, обавезно има користи од тога што лаже напаћено пучанство (читај- завадише нас душмани а живјели смо лијепо у братству јединству)?
Ако и има истине у њиховим причама- који би био најчвршћи аргумент у њихову корист?

ništa te nisam razumeo, ali podržavam te u svakom slučaju

upratio sam na fejsu onog dejvida prata što si ga kačio jednom, solidne glave, mislio sam da si prso što čitaš ta govna, al ima interesantnih postova

Један лик на фејсу стално то дели, а немам срца да му кажем да су то глупости јер лик свакако није много бистар па би се расплакао грдно, а нећу да будем бездушан :(

Upravo pisem jedan debeo post o nihilizmu hologramskoj projekciji planete sopenhaueru itd, sacekajte malo

Mislim da je neko prije par godina poceo da se zajebava, napravio video i okacio na net a ljubitelji teorija zavjere su se popalili. Cak je i neki kao "ozbiljni" zagovornik ravne zemlje rekao kako je ideju prvi put sreo na jutjubu i nastavio je da je istrazuje isto preko jutjuba.
Ako sam ja dovoljno zadrt i tup mozes do sjutra da mi objasnjavas kako postoje kontinenti i gdje se nalazi na pr Australija a ja cu tvrditi da je sve to izmisljotina , da van Evrope ne postoji nista i da sam te pobjedio u raspravi.

U Prosečni odlična fora to sa podužim postom

Jedan kolega na poslu zastupa ovu teoriju, i sad je ubedio jos dvojicu kolega pa su i oni krenuli sa tom pricom.
Uglavnom sto sam video da je pokazivao prica je sledeca. Avion leti od Sidneja do LA, treba hitno da sleti i odlazi na Aljasku kao najblizi aerodrom, kad se pogleda kugla i nije blize, a kad se stavi na plocu avion ispada leti pravolinijski.
I pokusava da otkrije zasto turisticke ture nisu dozvoljene na juzni pol, vec sve ide preko jedne i samo jedne agencije.
Nisam ga previse slusao, ali ovo sto je pricao deluje logicno, naravno pitanje da li ima istine u tome.

reci kolegi da kupi dron od 150 evra koji može da se digne trista metara uvis i nek gleda snimak

Cak je i neki kao "ozbiljni" zagovornik ravne zemlje rekao kako je ideju prvi put sreo na jutjubu i nastavio je da je istrazuje isto preko jutjuba.

Е то ми није јасно код теоретичара завера- ако већ сматрају да су прогоњени и цензурисани због ''истине'' коју износе, откуд онда нетом слободно круже видеои који ''објашњавају суштину'', зашто нису лепо закључани у архивама? Ко је ту шизофреничан заправо?

ЈАНКЕЛА ЈЕБЕ ГОТИК ЦАВУ И ПОСЛЕ ЈОЈ ЗАПЕЧАТИ ПИЧКУ ПРИШИВАЧЕМ СЛЕЈЕРА

AHAHAHHAHAHA

Postaviću ovde video ako ga nađem de se jedan žali kako ga je vlada opljačkala jer pravi klipove o ravnoj zemlji lol

Е то ми није јасно код теоретичара завера- ако већ сматрају да су прогоњени и цензурисани због ''истине'' коју износе, откуд онда нетом слободно круже видеои који ''објашњавају суштину'', зашто нису лепо закључани у архивама? Ко је ту шизофреничан заправо?

Mozes nesta da zakljucas a mozes i da ga potopis gomilom djubreta da se ne moze raspoznati sta je tacno a sta nije.

a mozes i da ga potopis gomilom djubreta da se ne moze raspoznati sta je tacno a sta nije

Ако неко верује у свакакво ђубре, како се уопште може сматрати компетентним за расправу о одређеној теми? Мада, ђубрету смо, мање више, сви изложени, пробирање бисера из тога је уметност

imam gadan osećaj da je dosije iks veoma uticao na porast potrošnje alu folija za obmotavanje glave

Ne vjeruje svako u bas svaku teoriju, dosta je da jedan vjeruje u ravnu zemlju, drugi u gustere, treci u Rotsilde i td... kad si sve njih sreo neko ti iznese cinjenice o ko zna cemu a ti procjenis da je to isti kurac ko i ravna zemlja i napusis ga. Istina bude ignorisana zbog gomile gluposti.

Istina bude ignorisana zbog gomile gluposti.

Било би ми криво да знам да сам пропустио нешто што је заправо истина у мору ђубрета које свака полупросвећена главица назива ''правом истином која се скрива од нас''

Равноземљаши су солидни дегенерици.

Само их треба питати како настаје помарачење Месеца. Ајде нека је Земља равна па и кад је помрачење Сунца, Месечев диск прекрије Сунце. Али како равна Земља прекрива под углом Сунчев диск током помрачења Месеца? Чак и да је Зермља округла плоча, при промрачењу Месеца би Земљина сенка била у облику издужене елипсе, а не круга.