Prijava

Ne volim gejpedere ali ipak slušam Kvin Fredi Merkjuri najbolji pevač ikad.

Do početka devedesetih je bilo dobre muzike a posle došle crnčuge sa onom njihovom antimuzikom i sjebali sve.

Ako je Drina granica popićemo je.

ma naš fudbal je sranje ne treba ga gledati

FAĐO
Ako je Drina granica popićemo je.

Hahahahahaha

neznaš ti sine točak svojevremeno uživo imao SOLAŽE od po 30 minuta

Рокери су увек ишли на квалитет, а не на квантитет.

Драже ми је да свирам у неком подруму у Лондону за 30 људи, него на пуној Маракани. (чру стри - Која Дисциплина Кичме на Студију Бе пре десетак година)

У КСТ иду људи који знају шта је добра музика, џибери иду на сплавове.

Некад се знало, узмеш гитару распалиш Црни Лептир, Балкане мој, Бацила је све низ ријеку, а сада само Кока Кола, Марлборо, Сузуки...

Zaneti, Maldini, Toti, Del Piero, Raul, Gigs, Teri, Anri, to su legende i fudbalske velicine! Ovo danas nije fudbal, vec novac i biznis !

ma nije teško, to samo dok se ne navikneš

Nobody is perfect. I am nobody.
(neka besna slika na kojoj je tekst)

https://www.facebook.com/majhensek/photos/a.1468230063503158.1073741829.1466668590325972/1689083254751170/?type=3&theater
ništa sirotinjskije nego kad krenu da dele ovakve postove očekujući nagradu čija vrednost retko prelazi 500 kinti. Zatrpali bi tajm lajn prijateljima za peškirić od 100 kinti, pa mater mu jebem jel tolko nemaš za pletene rukavice ili šal nego mora da deliš i smaraš i svima pokazuješ kakav si klošar. Jedan Stevčo pa se snašo na more da ode, a ova sirotinjska fejsbuk spika je živi blam.

mada nije loša ova daska, može da mi se izgravira - Bulevar Pivopija hehe..

Sad odlazim u radnju da uzmem pljuge. Nema Lakija, nema nikakvog crvenog mališe, Danhil i Davidof baš ne volim i vidim reklamu za neki Rothmans od 200 kinti, još plava akciza. I nije loš uopšte. Nedovoljno jak, ali gotovo da ne smrdi.

imaš nešto za turiti u kljun?

Još gori su oni što šeruju neki post a glavna nagrada BMW od 100k evra. Još moraju u komentaru da ostave boju automobila koji žele da dobiju.

Ko ne sluša pank za mene je totalna seljačina.

Da, tako piše na Kultiviši se.

Zubne proteze su dobre jer možeš uvek da ih izvadiš

Devojčice, ako može sličice... (mslm, vidi kolki si mi račun kucala)