Prijava

Marchelo je pesnik

---------------------------

Bavim se rap musicom

sad dolazi 63, videćeš (grčki kino lol)

Lol Džanki baš sam hteo tako nešto da napišem. Grčki i italijanski kino najsirotinjskije igre ikad.

hahaha a sve ih igraju neki klošari najgori, užas

ma ja sam nihilista

zar nisi čuo druže bog je mrtav niče reko

da si upoznat sa radom fajgelja nebi ga tako pljuvao

Džanki ne seri, ajd objasni zašto je grcki kino sirotinjska spika?

to što si ti upotrebio sad se naziav argumentum ad hominem

pa thilmo rekoh već jednom, najprimitivnija prevara za mlade majmune:)

Igrači grčkog kina su veći klošari od igrača kerova i pes tekmi.

jedna čru ivent sirotinjska spika

neznaš ti sine đoković namesti da izgubi od autsajdera nekog stavi milion evra na kvotu 100 i uzme 100 miliona evra jebe se njemu baš

Dobro, da je prevara jeste. Izvlace 20 od 80 brojeva. Ako odigras jedan imas 25% da pogodis, sto je manje i od fudbala.

Al ne kontam sto je sirotinjski?

Sirotinjska spika su mi oni što uplacuju 5 tiketa po 20 din gde je svaki na max isplatu.

Al ne ono da nabace tekme, nego kad mu pogledas tikete a ono igre od vrste. Pa lista u kladionici sve isvrljana, pa neke strelice pa znak uzvika. E to je bajo moj sirotinja.

Ako hoćeš da se obogatiš od klađenja otvori kladionicu.

Kladionice žive od tiketa od 50 dinara.

već samo ime "grčki kino" kaplje sirotinjom

thilmo bre pa matematički imaš 25% šansi da ali se namještanjem ta šansa smanjuje, a i sirotinjski je NADMETANJE sa mašinom u svakom obliku, bio to aparat ili loto/bingo ili ovaj grčki kino jer se ishod već zna a to je ti u minusu

ovo što kaže džanki, sve što nije poker sa ljudima ili sportsko klađenje je za smrdljivu sirotinju.

kad ih vidim nad onim ruletom dođe mi da plačem. šta koj moj kurac, sediš i kontaš da ćeš baš ti taj dan biti u toj matematičkoj manjini koja će uzeti neke pare.

ma nama trebaju novi ljudi u politici

pa za sps sam glasao, za koga ću drugog

jesi video što je somborac objasnio danas sa stripom