Prijava

Pezose, ja nisam video neki Pumin lep proizvod bez kičeraja ili drugog ekstrema - previše minimalističko. Mada, evo, dosta sam treša imao, uvek gledam Najki ili Adidas (jebiga, verujem imenu), ali ubedljivo najbolja treša koju sam u životu imao je La Kok Sportif (franc. petao, eng. kurac). Bila je tipa 12 soma 2008. i trajala dok je nisam progoreo pljugom. To mi bio jedan od najtužnijih dana te godine. Do danas nisam video trešu koja toj može pripišati.

и овај лого им је пресиротињски

Brate, trenerice jesu minimalističke, zato su i dobre. Plus jedno vreme nisi mogao da nađeš donji deo da ima ranflu. Ja recimo samo takve nosim. Ne podnosim da mi donji deo trenerke pada preko cele patike kao farmerice.

ma jedna stvar dal se nekom svidjaju pumini proizvodi ili ne, ali je debilno reci da je sirotinjska kad cesto kosta i vise od adidasa i najka....

druga stvar sto se ovde kupuju samo najjeftinije stvari...isto tako izgledaju jadno i one ''promo'' najk i adidas majice sto kupis za 1500-2000 dindzi

Ma to Prov kaže zato što uglavnom prave slim fit modele. Xd

Nosim samo najk i adidas od sportskog odela, eo malopre sam bio da kupim cigare nosio sam klasicne najk patike donji deo najk trenerke i duks adidasov od 8 hiljada, pored pume sirotinjski su humel, ribok, chempion i rasel atletik. Imam umbro dres Evertonov to je sve sto imam sirotinjski.

A bio si čudak kad si bio mali a gle sad..

Da nastavimo sa temom...

Odelo kupujem kad mi nesto treba

Aj slikaj sad to što si nabrojao da si nosio.

Mene nazivas lazovcinom? Dobices slike kasnije da ti zatvorim ta usta kojima etiketiras jednom za svagda

Ne kažem da lažeš. Samo da vidim na šta liči to što nosiš.

Al nemoj kasnije, da moljakaš po komšiluku da ti pozajme. Ili odmah ili zajebi.

Да ли је могуће да наши дебили из ФСС-а продужили уговор са пропалом фирмом, уместо да јуре да узму Адидас. Летонија, Андора, Лихтенштајн имају Адидас дресове, а ми ову беду.
Па као да су дресови из 1930. Да ли смо могли сиротињскије дресове да имамо?
http://www.b92.net/news/pics/2016/09/28/190673510557ec0816ecfbd605133306_w640.jpg

Уствари имали смо.
https://static.kupindoslike.com/Lotto-dres-reprezentacije-Srbije-i-Crne-Gore_slika_O_49439181.jpg

Jeste, bash cu da idem po komshiluku da sakupljam adidas dukserice i najk trenerke... Ajde bezi degenu. Postavicu slike za 15-20 minuta samo da nadjem aparat gde mi je

Bombas nema kameru na mobilnom jbt.

A ti dresovi, moj pokojni deda imao isto tako za spavanje ili za ispod kad je hladno. Samo u beloj boji.

Pezose, priloži Pumine produkte koje smatraš klasom za lvl Nike i Adidas.

Pumi možete da se sagnete. E sad što neće ili nemate da pljunete 15 k za patike jbg nosite Nju Balans

odlične su ove umbro patike, samo dok se RAZGAZE